03.10.2011
Česká liga dorostu U 16 A, 8. kolo
11:1
Příbram B vs. Sokolov
Branky: 5., 12., 32. a 63. Černý, 10. a 19. Suchan, 33. a 38. Baran, 36. Křikava, 47. Matějů, 72. Reichenauer
Rozhodčí: Vlasjuk, Vočka, Vondračka
Příbram B: Šebek – Růžek (45. Mráz), Holý, Kvěch, Matějů – Baran, Svojše (45. Otepka), Suchan (51. Černohorský), Hušek (57. Reichenauer) – Křikava (41. Špinar), Černý
Sokolov: Wagneter (41. Zelenka), Cinkanič, Uchraň, Pojsl, Jiráček, Mestl, Tamajka, Dlouhý, Matoušek, Marek, Böhm

Černý dal třetinu gólů – Příbram U16 porazila Sokolov 11:1 (8:1)

V 8. ligovém kole nedaly příbramské U16 svému soupeři ze Sokolova šanci na dobrý výsledek, zcela ho přehrály a nastřílely mu 11 branek. Byl to zápas, který žádnému ze soupeřů nic nepřinesl. O výsledku bylo rozhodnuto již po dvaceti minutách a jen laxnost Příbrami uchránila hosty od ještě většího brankového přídělu. Čtyřmi brankami se blýskl Černý.
V sobotu 1.10. přijeli do Příbrami hráči Sokolova. Za krásného babího léta se zápas hrál na hlavním (ligovém) hřišti. Hned od úvodního výkopu převzala Příbram otěže utkání do svých rukou a svého soupeře prakticky k ničemu nepustila. Sokolov se sympaticky snažil o kombinační hru po zemi, ale domácí ho nepustili příliš daleko za půlící čáru. První příbramská šance přišla ve 3. minutě, když Černý sám před brankou mířil z úhlu vedle pravé tyče. Branková nadílka Sokolovu začala v 5. minutě. Matějů křížným pasem za obranu našel rozběhnutého Barana, který byl po kličce faulován 18 metrů od branky. K přímému kopu se postavil Černý a na jeho přesnou střelu po zemi k tyči Wagneter nedosáhl – 1:0. V 10. minutě rozehráli příbramští nakrátko roh, Matějů posunul míč Suchanovi, jenž se kličkou dostal do velkého vápna a střelou levou nohou z 10 metrů rozvlnil sokolovskou síť – 2:0. Ve 12. minutě putoval míč od Matějů přes Černého a ten střelou na vzdálenější tyč zvýšil vedení Příbrami na 3:0. V 19. minutě vystihl Suchan špatnou sokolovskou rozehrávku a střelou po zemi zaznamenal svůj druhý gól v zápase – 4:0. Za tohoto stavu si domácí vybrali „oddechový“ čas a nechali hrát soupeře. Ve 22. minutě vyrazili sokolovští do rychlého protiútoku, obrana Příbrami se laxně vracela jen krokem a Böhm svou šanci proti osamocenému Šebkovi proměnil – 4:1. Po desetiminutévm výpadku začala Příbram dávat další branky v závěru prvního poločasu. V 32. min. dostal Hušek kolmou přihrávku za obranu, na jeho zpětnou přihrávku na malé vápno si naběhl Černý a připsal další hattrick – 5:1. V další minutě (33.) vyslal Suchan do úniku Baran, ten se kličkou dostal do šestnáctky a střelou podél padajícího Wagnetera zvýšil na 6:1. V 36. minutě Suchan poslal za obranu Křikavu, na jehož ránu k bližší tyči nestačil Wagneter zareagovat – 7:1. Skóre prvního poločasu uzavřel Baran svým druhým gólem v utkání – Příbram získal na půlce míč, Suchan poslal do samostatného nájezdu Barana a ten opět podél brankáře poslal míč do branky – 8:1. Do druhého poločasu Sokolov vystřídal brankáře. Po neproměněných příbramských šancích se ujala střela Matějů z dobrých 30 metrů – 9:1. Jubilejní desátý gól, a svůj čtvrtý z utkání, vstřelil Černý po kolmé přihrávce Špinara – 10:1. Příbramští hráči pak opustili kolektivní hru, začali hrát víc individuálně a tím ušetřili Sokolov od ještě vyšší porážky. Poslední gól zápasu padl v 72. minutě, když se Černý proháčkoval až k brance soupeře a našel zcela volného Reichenauera – 11:1.