Branky: 16. Bálek, 28. Švandtner, 51. (p) Janoch - 60. Černý
Rozhodčí: Stiegler, Chalupa, Svyatoslav
Č. Budějovice: Hřebejk, Havel, Tušer, Rytíř, Bálek, Janoch, Švantner, Zajíc, Dědič, Pasecký, Tomášek
Příbram B: Šebek– Červeňák, Holý, Kvěch (60, Váca), Černohorský (41. Křikava) – Baran – Mráz, Svojše (60. Otepka), Suchan, Hušek - Černý

Příbram U16 v Českých Budějovicích neuspěla a prohrála 3:1 (2:0)

Příbram U16 neproměnila v Českých Budějovicích řadu svých šancí. Proti fyzicky vyspělejšímu a rychlejším hráčům soupeře se obtížně prosazovala v osobních soubojích. Domácí byli efektivnější v zakončování a vyhráli 3:1 (2:0), když jedinou příbramskou branku vstřelil Černý.
Za slunečného, ale chladného, počasí se v sobotu 22.10. utkali příbramští dorostenci U16 v Českých Budějovicích s dalším tradičním soupeřem. V prvních patnácti minutách se Příbram snažila o aktivní napadání a rychlou a kombinační hru. Taktika hostům vycházela, ale své první velké příležitosti nedokázali zužitkovat. Domácí také dokázali zahrozit z rychlých protiútoků, naštěstí také bez úspěchu. Budějovičtí postupně hru vyrovnali a dlouhými nákopy na rychlé a vysoké útočníky měla příbramská obrana problémy. Po jedné z takových akcí se v 16. minutě dostal k míči na hranici šestnáctky Bálek a svou střelou po zemi přesně k pravé tyči poslal České Budějovice do vedení – 1:0. V 28. minutě dokázal Bálek přes bránícího Červeňáka poslat přihrávku před branku, kde Švantner tečí podruhé rozvlnil Šebkovu síť – 2:0. Velkou příležitost ke snížení měl Černý po kolmé přihrávce od Svojšeho, ale svůj samostatný nájezd zakončil střelou do nohou Hřebečka. Na druhé straně Šebek skvěle zlikvidoval v 36. minutě vyloženou příležitost Bálka. Na začátku druhého poločasu zvýšili domácí svůj náskok. V 51. minutě fauloval Barana těsně před velkým vápnem, rozhodčí viděl faul v šestnáctce a nařídil penaltu. Tu Janoch bezpečně proměnil – 3:0. V 60. minutě našel Svojše svou další kolmou přihrávkou za obranu Černého, který své sólo úspěšně zakončil – 3:1. Trenér Reichanauer pak přeskupil příbramské rozestavení s cílem zlikvidovat náskok domácích. V posledních čtvrthodině přehrávala Příbram budějovické, měla velkou územní převahu, ale své velké příležitosti nedokázala proměnit.