Příbram vs. Písek
Diváci: 30
Příbram: Podr, Hrachovec, Komín, Kinský, Jícha, Kaplan, Medlin, Jedlík, Procházka, Hrubý, Forman
Písek: Šebek – Černohorský, Baran, Holý - Kvěch – Mráz (41. Váca), Svojše (57. Matějů), Suchan, Hušek - Křikava (65. Červeňák), Černý
Utkání na trávě v Písku začaly příbramské U16 expresně. Hned po úvodním rozehrání ve středovém kruhu se k míči dostal Hušek, sám před brankářem nezaváhal a gólem ve 23. vteřině (!!) otevřel skóre zápasu – 0:1. Příbram se od začátku tlačila do útoku a měla výraznou územní převahu. Písek zase několikrát zahrozil rychlým protiútokem, ale všechny jeho šanci likvidoval Šebek v příbramské brance. V 18. minutě se Hušek dostal k další možnosti skórovat, ale místo střely zvolil přihrávku, na kterou Černý nedosáhl. Ve 21. min. byl pět metrů před levým rohem šestnáctky faulován Suchan, na Černého chytrou rozehrávku následného přímého kopu (po zemi do malého vápna) si naběhl Hušek a tečí podruhé rozvlnil píseckou síť – 0:2. Písek se po druhém gólu soustředil hlavně na obranu a často bránil všemi hráči v poli. V 35. min. se do vápna prokličkoval Černý a z jeho přihrávky před branku trefil Mráz jen brankáře. Za další dvě minuty se Mrázovi již vedlo lépe – Křikavův centr zleva domácí obrana přizvedla, brankář na míč nedosáhl a Mráz hlavou do prázdné branky uzavřel poločasový účet zápasu – 0:3. Prvních dvacet minut druhého poločasu bylo ve znamení pozorné obrany domácích a hostům se nedařilo zužitkovat své příležitosti. Až v 59. minutě Matějů přehodil obloučkem píseckou obranu a přihrál přesně na nohu osamoceného Suchana, který nedal brankáři šanci – 0:4. Ve zbývajících minutách ještě nastřílela Příbram svému soupeři další čtyři branky. V 62. minutě si, po rohu, Holý naběhl na odražený míč a střelou z 16 metrů po zemi se trefil přesně k pravé tyči – 0:5. V 68. minutě Hušek vybojoval míč u postranní čáry, obešel tři obránce, dostal se sám před brankáře a střelou po zemi završil svůj hattrick (který vzápětí oslavil skokem do tyčkařského doskočiště) – 0:6. V 77. minutě vrátil Kvěch Černému míč proti noze a Černý se z 25 metrů trefil k pravé tyči - 0:7. Poslední branku zápasu vstřelil Červeňák do prázdné branky, když uplatnil svůj důraz a rychlost – 0:8. Příbram si tak z Písku veze tři body po dvou předchozích porážkách a jedné remíze.