Branky: 15. a 35. minuta - Bříďala, 26.minuta - Januška PK, 49. minuta - Klauz
Rozhodčí: Černý Ondřej, Dvořák Jaroslav, Ondračka Lukáš
Příbram: Šedivý - Schöbel, Kvída, Gregor, Šváb - Krůta, Januška, Šrain, Hlavatý - Klauz, Břížďala Střídali: Srp, Zákoucký
Plzeň: Frýdel - Krušina, Skála, Debellis, Hašek, Buchta, Vlk, Boček, Šilhán, Kožíšek, Svoboda Střídali: Teršl, Tauberest, Šmídl, Havel, Průcha, Luhový GK

Těžká výhra nad Viktorií Plzeň

Miloslav Klauz

Náročný zápas s naším tradiční soupeřem z Plzně skončil vítězně pro naše barvy.
Hned úvod utkání naše hráče zaskočil a po 15 vteřinách!!!! Viktorka dala první gól zápasu. Prohráváme 0 – 1. Naši hráči se však po obdržené brance rychle „oklepali“ a pustili se do soupeře se snahou vyrovnat. Ve 12. minutě centrovaný míč do vápna tečoval hlavičkou Míla Klauz a Tomáš Břížďala nastřeluje tyčku soupeřovy branky. Ale Viktorka není snadný soupeř a o chvilku později můžeme děkovat našemu „Šedymu“, který chytil vyloženou šanci Viktorky. Z následného našeho protiútoku dává Tomáš Břížďala svůj dnešní první gól a vyrovnává na 1 – 1. Pomalu získáváme převahu v poli, ale soupeř hrozí z rychlých protiútoků. Naštěstí Honza Šedivý je vždy na svém místě. Ve 26. minutě se do rychlého úniku po pravé straně dostal Míla Klauz, přesnou přihrávkou nachází Jirku Janušku a jeho šanci likviduje, až nedovoleným zákrokem brankář hostí. Rozhodčí nařizuje pokutový kop a Jirka nedává brankáři šanci. Vedeme 2 – 1. Viktorka se však nevzdává a Honza Šedivý má plné rukavice práce. V 34. minutě se soupeř opět dostává do šance a po přihrávce z pravé strany vyrovnává na 2 – 2. Naštěstí hned po rozehrání se do zakončení dostal Tomáš Břížďala a těsně před poločasem nás opět posílá do vedení 3 – 2. Úvod druhého poločasu opět patřil soupeři, ale Honza Šedivý spolehlivě chytil další vyloženou šanci Viktorky. Postupně získáváme převahu v poli. Nejprve ve 45. minutě nastřeluje další tyč Tomáš Srp a o chvilku později se z půlky rozeběhl Tomáš Břížďala. Jeho střelu brankář jen tečoval a před dobíhajícím obráncem se prosadil svou rychlostí Míla Klauz a přidává další gól. Vedeme 4 – 2. Další šanci pro našeho bojovníka Jendu Šraina připravil Matěj Zákoucký, ale Jendova střela letí těsně vedle. V 57. minutě se na naší branku řítil útočník hostů, udělal kličku i výbornému Honzovi Šedivému, ale toho zastoupil Tomáš Srp a odkopl míč do autu. Stav zůstává nezměněný. Pohledný zápas obou mužstev končí naším vítězstvím.