30.10.2011
Česká liga žáků U 15, 12. kolo
0:8
J. Hradec vs. Příbram
Branky: 20. minuta - Januška, 37. a 51. minuta Břížďala, 54. minuta Klauz, 59, 66, 70 minuta Šrain, 64. minuta Vacík
Rozhodčí: Pečenka Jiří, Reisner Rudolf, Jann Jan
Diváci: 30
J. Hradec: Barva, Cajz, Fencl, Hric, Houška, Kubinec, Slavík, Týnavský, Sláma, Votava, Jaroš Střídali: Picka, Brabec, Šmíd
Příbram: Šedivý - Reichenauer, Kvída, Gregor, Vacík - Hlavatý, Šrain, Januška, Krůta - Břížďala, Srp Střídali: Valenta , Klauz, Zákoucký, Vašek

Body z Jindřichova Hradce

Miloslav Klauz

Svojí převahu jsme dokázali brankově vyjádřit až ve druhém poločase.
V dalším mistrovském utkání si naše U 15 přivezla 3 body z Jindřichova Hradce. V prvním poločase jsme naši převahu vyjádřili pouze jedním gólem, ale zlepšenou hrou v druhé části utkání jsme soupeři nastříleli dalších 7 branek a porazili Hradec vysoko 8 - 0.