Branky: 17. minuta - Srp, 38, 39 a 42. minuta - Januška, 63. minuta - Šrain
Diváci: 30
Č. Budějovice: Šedivý, Vacík, Břížďala, Srp, Valenta, Šrain, Januška, Kvída, Krůta, Hlavatý, Reichenauer Střídali: Klauz, Šváb, Vašek, Gregor
Příbram: Grégr, Svoboda, Mašek, Tichý, Sváta, Braniš, Scharf, Šustr, Horák, Medřický, Peroutka Střídali: Pjaták, Kavan, Švorčík
Pomalejší rozjezd naší U - 15 ky trval do 17. minuty, kdy naší první branku po fotbalové akci a přihrávce Jendy Šraina vstřelil Tomáš Srp. Motorlet se, ale nevzdával a utkání plné osobních soubojů nebylo zdaleka rozhodnuté. Teprve ve 38. minutě Jirka Januška zavelel k náporu a třemi krásnými brankami v rozmezí 5 minut zlomil odpor soupeře. Ten ještě zkusil korigovat výsledek po pěkné střele a doklepnutí do prázdné branky na 4 - 1. Když v 63. minutě přidal pátý gól Jenda Šrain, skončilo utkání naším jasným vítězstvím 5 - 1.