13.03.2012
Branky: 6. a 7. Barák, 37. Stratil, 65. Hanuš - 63. Kodras
Žluté karty: Mertl (ČB)
Rozhodčí: Koval Zdeněk - Vočka, Vosolsobě
Příbram: Herc - Brotánek, Mára, Soldát (75. Muzika), Šindelář (55. Mezera) - Kilián, Dvořák, Barák - Stratil (55. Hanuš), Dušek (55. Řezáč), Brandner (70. Říha)

"Devatenáctka" má za sebou úspěšný start

Václav Černý

V úvodním zápase jara se utkal náš první dorost s nevyzpytatelným soupeřem z Budějovic. Od první minuty měli naši hráči zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.
Z úvodního náporu se nám podařilo vstřelit dva "uklidňující" góly jak přes kopírák. Po centrech P. Brandnera a K. Soldáta se dvakrát prosadil Tonda Barák. Naši hráči měli neustále převahu, ale další branky nepřicházely. Tu jsme vstřelili až v závěru poločasu, když se po pěkné akci a přihrávce D. Kiliána, prosadil nováček v příbramském dresu, Lukáš Stratil - 3:0!! Aktivní hrou jsme průběh zápasu kontrolovali i ve druhé půli. Skóre se měnilo v 63. minutě po zaváhání naší obrany a soupeř snížil na rozdíl dvou branek. Odpověď přišla hned za dvě minuty, kdy se po akci P. Brandnera trefil Marek Hanuš a upravil skóre na konečných 4:1 pro naše barvy.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body