Branky: 16. Svojše, 62. Suchan, 78. Januška, 80. Černý
Diváci: 30
Benešov: Šebek - Růžek, Baran, Holý, Šrain - Kvěch - Mráz, Suchan, Januška, Svojše - Černý; střídali: Černohorský, Špinar, Křikava, Váca, Otepka
Příbram: Dudák, Pilař, Balík, Novák, Chmel, Honza, Vávra, Cástka, Kolář, Švec, Ilčík
V pátek se mladší dorostenci vrátili z týdenního soustředění a hned druhý den nastoupili doma k zápasu proti ambicióznímu mužstvu ze Sezimova Ústí. Únava z náročné přípravy se na příbramských U16 neprojevila a svého soupeře většinu zápasu přehrávaly jak technikou, tak i v osobních soubojích. Příbram šla vedení v 16. minutě, když Svojše dostal od Černého přesný pas, po levé straně pronikl do šestnáctky a z úhlu našel nekrytý prostor na vzdálenější tyči - 1:0. Další branka Příbrami padla v 62. minutě. Mráz zatáhl po pravé straně míč až k brankové čáře a byl faulován. Černý zatočil přímý kop do branky, Dudák jeho střelu jen vyrazil a Suchan ze 6 metrů poslal ostrou ranou míč do soupeřovy sítě - 2:0. Sezimovo Ústí se snažilo o aktivní napadání příbramské rozehrávky a také přitvrdilo. Potvrzení vítězství Příbrami přišlo až v závěru zápasu. V 78. minutě vystřelil Januška z hranice velkého vápna, brankář Dudák na jeho střelu po zemi zareagoval pozdě a ta mu propadla pod tělem - 3:0. V poslední minutě předvedl svou kopací techniku Černý. Nejdříve rozehrál s Otepkou nakrátko rohový kop, Otepka mu vrátil míč a Černý z úhlu z 18 metrů krásně zatočil míč na vzdálenější tyč - 4:0.