15.05.2012
Česká liga dorostu U 19 A, 25. kolo
Příbram vs. Táborsko
Branky: 9. Stratil, 15. a 35. Brandner, 23. a 60. Barák
Žluté karty: Dvořák (PB) - Stuchlík (SÚ)
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír - Vočka st., Vočka ml.
Příbram: Herc - Lukeš, Mára, Soldát, Šindelář (63. Viták) - Kdolský (73. Muzika), Kilián, Barák - Stratil (53. Dušek), Brandner (73. Řezáč), Hanuš (63. Dvořák)

Výhra měla být vyšší

Václav Černý

V prvním poločase jsme naši výraznou převahu vyjádřili čtyřmi brankami a bylo po zápase. Brankostroj jsme po přestávce již nerozjeli a tak soupeř odjel ještě s přijatelnou porážkou.
neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.