Branky: 28min. Slabuihoudek, 73min. Junek, 80min. Hlinka
Žluté karty: 1:0
Diváci: 30
Příbram: Šebek – Červeňák (41min. Seidel), Chytka, Tregler, Junek – Michalec, Rys (41min. Hlinka), Slabihoudek – Sandr, Like (41min. Lanfranchi), Hušek
Začátek utkání se vyvíjel podle představ a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Ovšem šance Rysa po pěkné kombinaci Junek – Slabihoudek – Hušek nebyla využitá. Následná pěkná střela Michalce skončila v náručí domácího brankáře. O chvíli později zahrával Hušek rohový kop a byl z toho pěkný závar se šťastným koncem pro domácí. Po těchto šancích se hra velmi zhoršila a trvalo celých dvacet minut, než Rys přihrál Slabihoudkovi a ten z 25m pěknou střelou otevřel skóre. Kdo čekal, že góly budou narůstat, mýlil se jako my. Naopak domácí ve 30min. poprvé překročili půlící čáru a byl z toho faul 40m od naší branky. Centr z přímého kopu do našeho pokutového území nadělal paseku. Rozhodčí viděl Chytkovu nedovolenou hru a byla z toho penalta. Domácí Lhoták k radosti domácích bezpečně proměnil a pro naše barvy začalo velké trápení – 1:1. Do konce poločasu neuspěl v dobré šanci Like ani Rys, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas začal podobně jako první, ale stejně tak bez gólového úspěchu. Dvakrát v dobré pozici neuspěl Hlinka. Tlak našich hráčů byl velmi slabý a domácí cítili, že nejsme ve své kůži. Po prohraném osobním souboji Chytky na půlce běželi domácí dva na Treglera a vyřešili situaci dobře. Naštěstí Šebek situaci přečetl a včasným vyběhnutím naše barvy od pohromy zachránil. S přibývajícím časem se na naše kopačky stále více lepila nervozita a kombinace se vůbec nedařili. K vítězství nám nakonec nejvíce pomohli sami, srdnatě bojující domácí. V 73min. domácí Červenka moc diskutoval s rozhodčím a uviděl žlutou kartu. K míči se postavil Junek a jeho ostrý centr si ve skrumáži hlavou poslal do vlastní branky Lakatoš – 1:2. Po této brance se domácí již k ničemu nedostali. V poslední minutě zakončil pěkným lobem Hlinka kombinaci se Sandrem na konečných 1:3.