Branky: 46., 47., 57. a 69min. Hlinka, 14. a 22min. Hušek, 60min. Rys
Diváci: 70
Příbram: Kočí – Matějů, Tregler, Pergl, Junek – Rys, Slabihoudek (47min. Michalec), Hlinka – Sandr (70min. Slunečko), Lanfranchi (60min. Chytka), Hušek (47min. Like) – náhr.b.: Šebek

Sedmnáctka vyprovodila sedmi góly Teplice!

Marek Zárybnický

Výborný výkon příbramských hráčů podpořený střeleckou potencí vedl k zaslouženému debaklu Teplic
Již úvod utkání ukazoval, že naši hráči jsou velmi nabuzení a silný soupeř motivaci ještě zvyšoval. Ve 2min. se díky dobrému napadání našich hráčů dostal k míči Hušek, ale míč netrefil podle svých představ. O chvíli později neuspěl Junek z přímého kopu. V 5min. zahrával soupeř přímý kop z 22m. Pěkným signálem rozebral naší obranu a štěstí stálo nyní při našich barvách. Zakončující Uhlíř trefil tyč. Ve 14min. z úhlu vystrašil střelou brankáře hostů Junek. Naši hráči dobře napadali soupeřovu rozehrávku a v 16min. i trestali gólem. Rys zachytil míč a vyslal Huška do šance, ten se neukvapil a obstřelil brankáře – 1:0. Ve 22min. se k míči dostal Lanfranchi a krásnou kolmicí mezi obránce Teplic vyslal Huška do druhého sóla. Tentokrát si brankář sáhl na míč, ale Huškova střela měla dobrou razanci a bylo to 2:0. Naši hráči nadále měli více ze hry a Teplice hrozili spíše z brejkových situací, ale naše obranné řady v čele s Kočím vše zvládly. I těsně před koncem poločasu se soupeř v dobré z přímého kopu neprosadil. Ve druhém poločase byl očekávaný nápor hostů. K naší radosti to byla příbramská sedmnáctka, která udávala tempo a obraz hry. Ve 46min. přihrál Rys Hlinkovi, ten si míč postrčil a z 25m pěknou střelou vymetl levou šibenici Míkovi branky – 3:0. Opaření hosté se ani neoklepali a znovu přišla radost našich barev. Po centru Huška si zpracoval míč Sandr a přenechal jej naběhnutému Hlinkovi. Jeho střela k tyči znamenala vedení 4:0. O deset minut později si po pěkné kombinaci na vápně narazil Hlinka s Rysem a střelou mezi nohy brankáře završil čistý hattrick – 5:0. Teplice působili v těchto fázích bezradně a naši hráči měli další šance. Sandr v dobré pozici přestřelil. V 60min. se opět vlnila sít za Míkovými zády. Rychlý průnik Rysa z levé strany do vápna soupeřova obrana nezachytila. Rys si vytvořil dostatek času na zakončení a nedal Míkovi šanci – 6:0. Po tomto gólu tempo hry z naší strany mírně ustoupilo. Soupeř se k ohrožení naší branky dostal až v 67min. Kočí sólo kryl. V 69min. svedl vítězný souboj na rohu malého vápna Chytka. Míč si přikryl Hlinka a z otočky vymetl pavouky i z druhé šibenice Míkovi branky. Ještě nebyl konec a příležitostí bylo stále dost. Chytka ve skluzu nedosáhl, Like těsně minul a Slunečko netrefil dobře míč u levé tyče. I soupeř se dostal k velké šanci v poslední minutě, ale dnes to byli hráči Příbrami, kdo ovládl zápas ve všech směrech.