09.04.2012
Česká liga dorostu U 17 A, 18. kolo
0:7
Táborsko vs. Příbram
Branky: 54. a 68min. Lanfranchi, 9min. Like, 33min. Rys, 44min. Michalec, 59min. Sirotek, 76min. Seidel
Žluté karty: 0:1
Diváci: 70
Příbram: Kočí – Matějů (41min. Červeňák), Tregler, Chytka (41min. Pergl), Junek – Hlinka, Michalec, Rys (55min. Sirotek) – Like, Lanfranchi (70min. Slunéčko), Sandr (55min. Seidel)

Střelecká aktivita byla gólově vyjádřena i v „Sezimáku“

Marek Zárybnický

Od začátku utkání byla patrná velká převaha našich hráčů a bylo pouze otázkou, zda se podaří z připravených šancí střílet branky
Od začátku utkání měli zelenočerní míč převážně na svých kopačkách a první branka v síti domácích na sebe nenechala čekat dlouho. Nejprve se Like ve 4min. zastřeloval, aby o pět minut později po vyhraném hlavičkovém souboji Lanfranchiho, chladnokrevně střelou k tyči otevřel skóre utkání – 0:1. O pár minut později neuspěli v dobrých pozicích Sandr ani Rys, kdy v obou případech střelu z vápna domácí brankář kryl. Po ojedinělé chybě v rozehrávce našich obránců měli domácí šanci kopat přímý kop z 20m, ale neuspěli. Poté vystrašil domácí svoji střelou Rys, ale domácí brankář vyrazil na rohový kop. Ve 30min. měli domácí jedinou tutovku. Kočí splnil úkol a sólový nájezd kryl. Ve 33min. po vhazování Likeho si vzal u levé lajny míč Rys a po vstupu do pokutového území vyslal tvrdou střelu na přední tyč a bylo to 0:2. Příbramští byli nadále útočně naladěni a před koncem poločasu provedl Rys opakování průniku do vápna, ale tentokrát těsně přestřelil. Druhý poločas byl nadále v rukách našich hráčů. Křídelní akce Červeňáka a jeho centr našel Rysa, ten vybídl Michalce a bylo to 0:3. O chvíli později těsně minul Lanfranchi hlavou pravou tyč. Další povedenou střelu vyslal Hlinka, ale trefil doprostřed branky a domácí brankář míč zkrotil. Příbramští byli při velké chuti a domácí přešli půlící čáru jen, když se jim podařilo odkopnout míč hodně daleko. Po dalším rohovém kopu se ve skrumáži nejlépe orientoval Lanfranchi a zvýšil na 0:4. Vzápětí dobrou střelou těsně minul Junek. V 59min. poslal ostrý centr Sirotek před branku domácích, tam výborně clonil Like a míč prošel až za záda domácího brankáře - 0:5. O dvě minuty později nabil Sirotek Junkovi a ten opět těsně vedle levé tyče. v 63min. zahrozili i domácí a mrznoucí Kočí nebezpečnou střelu zlikvidoval. V 68min. dostal kolmici za obranu Like a jeho přesný centr Lanfranchi uklidil k tyči – 0:6. Dnes se dařila koncovka i po rozích. Po jednom z nich hlavou uzavřel skóre Seidel – 0:7. Brankové hody mohl ještě vylepšit v závěru Hlinka, ale jeho tvrdá střela z první nenašla správný cíl.