Diváci: 30
Příbram B: Šebek – Růžek, Holý, Baran, Šrain (46. Špinar) – Kvěch – Mráz (41. Křikava), Januška, Suchan, Svojše (41. Otepka) – Černý
Ústí n. L.: Rouček, Pokorný, Prokůpek, Bartyn, Klaban, Cibrik, Pelc, Kmec, Suchý, Seidl, Baftijar

Rozpačitý výkon a povinné body Příbrami U16 s Ústím n. Labem – 3:0 (2:0)

V zápase s týmem ze závěru tabulky se Příbram U16 protrápila k povinnému vítězství. Proti neustále se bránícímu soupeři domácí předvedli upracovaný, výkon plný nepřesností, zbytečných ztrát a malého důrazu. I tato hra ale stačila Příbrami ke vstřelení „jen“ tří gólů. O příbramské branky se podělili Růžek, Černý a Suchan.
V sobotu 14.4. se doma utkala Příbram U16 s Ústím nad Labem, tj. s mužstvem, kterému na podzim nastřílela nejvíce gólů (patnáct). Hosté přijeli do Příbrami s cílem neopakovat podzimní domácí debakl. A nutno přiznat, že domácí jim k tomuto cíli svou hrou výrazně pomohli. Od úvodního výkopu měla Příbram územní převahu, ale problém byl s přesností přihrávek a se startem na míč. Přesto šli příbramští do vedení již v 6. minutě – po dobře rozehraném rohovém kopu Januškou poslal Černý přetažený centr na zadní tyč, kam si přesně naběhl Růžek a těsně u tyče zvádl svou šanci na výbornou – 1:0. V 9. minutě trefil Šrain, po přihrávce Mráze, jen břevno ústecké branky. Po zbytek prvního poločasu se domácím nedařila souhra, i přes výraznou územní převahu, ani hra po křídlech a chyběl jak důraz v šestnáctce hostů, tak snaha o střelbu. Příbram svými zbytečnými ztrátami míče posílala soupeře do brejků, které naštěstí nedokázal zužitkovat. Další gól dokázala Přibram vstřelit až v závěru poločasu – v poslední minutě poslal Suchan kolmou přihrávku Černému, ten se obtočil kolem obránce a z úhlu poslal svou střelu po zemi ke vzdálenější tyči – 2:0. Ve druhém poločase se domácí začali více prosazovat po stranách, ale chyběl důraz před brankou soupeře, přesná a rychlá finální přihrávka a také častější střelba. Domácí se často utápěli ve zbytečných kličkách a individuální hře, při níž přicházeli o míč. Nepřesně rozehrávanými rohovými kopy (Příbram zahrávala za celý zápas alespoň 15 rohů) posílal ústecké do nebezpečných brejků. Kvalitnější tým by tyto chyby a zbytečné ztráty bez milosti trestal. Jediný gól ve druhém poločasu padl v 66. minutě – Suchan se po narážečce s Křikavou dostal sám před brankáře a podél něho poslal míč do sítě – 3:0. V závěru se vytáhl i Šebek v příbramské brance, když vytáhl nad břevno náhodný nákop ze strany Ústí. Pokud bude chtít Příbram U16 uspět v následujících zápasech s Plzní (PU) a Spartou, musí výrazně zkvalitnit jak pohyb bez míče a přesnost kombinací, tak i pohyb dozadu.