08.05.2012
Česká liga dorostu U 16 A, 22. kolo
12:1
Příbram B vs. Roudnice n. L.
Branky: 14., 37., 53., 76. a 80. Černý, 24., 27., 41. a 75. Suchan, 35. Svojše (p), 55. a 74. Špinar – 22. Vokoun
Žluté karty: Otepka
Rozhodčí: Houdek, Vočka, Kabíček
Diváci: 40
Příbram B: Šebek (59. Kuba) – Černohorský, Holý, Baran, Šrain – Kvěch – Mráz (53. Špinar), Suchan, Januška, Otepka (14. Svojše) – Černý
Roudnice n. L.: Červený, Poláček, Kympl, Menčl, Turek, Šup, Vejl, Hemr, Potor, Vokoun, Malinksý

Střelecký koncert Černého a Suchana odnesla Roudnice nad Labem

Zápas Příbrami U16 s Roudnicí nad Labem se hrál na hlavním příbramském hřišti a byl zcela v režii domácích. Příbramští svého soupeře na velkém hřišti zcela rozebrali, když mu nastříleli 12 branek. Od podstatně vyššího přídělu uchránil Roudnici její nejlepší hráč – brankář Červený. Utkání bylo střeleckými hody Černého (pět gólů) a Suchana (čtyři góly), když si navíc každý z nich připsal po třech gólových přihrávkách.
V neděli 6.5. přijelo do Příbrami mužstvo z Roudnice nad Labem. Zápas se hrál na hlavním hřišti a větší rozměry hřiště vyhovovaly příbramským U16, které tak měly dost prostoru pro své kombinace. Do první šance se dostal Mráz v 11. min., ale jeho průnik přes tři hráče zlikvidoval roudnický brankář. Skóre se poprvé měnilo ve 14. minutě – Suchan na hranici šestnáctky přihrál Černému, který se kličkou dostal sám před brankáře a míč uklidil k pravé tyči – 1:0. Soupeř se snažil útočit dlouhými nákopy, jiným způsobem se mu nedařilo dostat přes půlící čáru. A jeden takový nákop se mu vyplatil ve 22. minutě - Šebek 30 metrů před vlastní brankou namísto důrazného odkopu zvolil přihrávku Holému, ten si vzápětí nechal odebrat míč Vokounem, jehož lob z 35 metrů skončil v prázdné brance Příbrami – 1:1. Hosté se z vyrovnání dlouho neradovali. Ve 24. minutě si míč vyměnil Černý se Suchanem a posledně jmenovaný sám před Červeným nezaváhal a poslal Příbram opět do vedení – 2:1. Ve 27. minutě prošel Šrain po levé straně, na jeho zpětnou přihrávku na malé vápno si naběhl Suchan a levačkou k tyči zvýšil vedení domácích – 3:1. V následujících minutách měl Červený navrch nad příbramskými útočníky – mezi 29. a 32. minutou vychytal jak dvakrát Černého, tak Barana. V 35. minutě byla nařízena za ruku ve vápně penalta – Svojše poslal brankáře na druhou stranu – 4:1. V 37. minutě našel Mráz přesnou přihrávkou Černého, jenž po kličce brankáři uzavřel poločasový účet – 5:1. I ve druhém poločasu pokračoval příbramský brankostroj. Už ve 28. vteřině Černý „ukličkoval“ roudnickou obranu, předložil tutovku Suchanovi, který z voleje doklepl balón do branky – 6:1. V 53. Minutě byl na konci kombinace Mráze se Suchanem Černý, který si kličkou udělal prostor a střelou po zemi k tyči završil hattrick – 7:1. V 55. Minutě poslal Šrain dlouhým centrem do samostatného nájezdu Špinara a ten se nemýlil – 8:1. Soupeř postupně fyzicky odpadal a dával Příbrami stále více prostoru. V 57. ani v 70. minutě se ještě šance Černého, Svojšeho ani Špinara neujaly. Závěr zápasu už byl příbramskou exhibicí. V 74. min. zužitkoval Špinar kolmou přihrávku od Černého – 9:1. Jubilejní desátý příbramský gól v zápasu vstřelil Suchan v 75. minutě – Černý trefil břevnou, k odraženému míči se dostal Suchan a technickou střelou ze 17 metrů vymetl pravou šibenici – 10:1. V 76. minutě skóroval z deseti metrů Černý po přihrávce Suchana – 11:1. V 79. minutě trefil Svojše ze tří metrů jen brankáře. Skóre uzavřel Černý svou pátou brankou v 80. minutě střelou z šesti metrů – 12:1. Příbramští borci by měli na tento zápas, či spíše trénink, co nejdříve zapomenout, protože je v následujících dvou týdnech čekají soupeři, kteří jim tolik prostoru pro kličky a parádičky určitě nedají.