Branky: 13. Svojše, 52. Tomášek (vlastní) – 38. a 62. Tušer
Diváci: 60
Příbram B: Šebek – Šrain, Holý, Baran, Růžek – Januška – Mráz, Suchan, Svojše (54. Otepka) – Křikava (48. Špinar), Černý
Č. Budějovice: Pavelec, Havel, Tušer, Tomášek, Rytíř, Bálek, Janoch, Zajíc, Dědič, Máca, Pasecký

Příbram U16 doma jen remizovala s Českými Budějovicemi 2:2

V dramatickém zápase byla Příbram fotbalovější, fyzicky vyspělejší hosté z Budějovic byli zase agresívnější v osobních soubojích. Domácí mužstvo dvakrát vedlo, ale České Budějovice dokázali využití standardní situace po rohových kopech. Za Příbram skóroval Svojše, druhý gól v budějovické síti byl vlastní.
Zápas s dalším týmem z čela tabulky začali lépe mladší dorostenci z Českých Budějovic – už v 1. minutě nastřelili tyč domácí branky ze šesti metrů. Příbram kontrovala ve 2. minutě – Černý se dostal sám před brankáře, ale Černého lob vytáhl Pavelec na roh. Budějovičtí praktikovali jednoduchou taktiku, když jen posílali dlouhé nákopy na vysunuté útočníky. Příbram prohrávala většinu soubojů a pouštěla hosty k jejich nejsilnější zbrani, kterou byly rohové kopy. Velké příležitosti Budějovic dokázal čistě likvidovat Baran jako poslední obranný val před Šebkem. Pokud domácí hráli po zemi, měli územní převahu a dostávali se do velmi dobrých příležitostí. Příbram šla do vedení ve 13. minutě. Po autu následovala rychlá a přesná kombinace příhrávkami „z první“ od Suchana přes Černého na Svojšeho, který proměnil svůj samostatný nájezd střelou podél Pavelece – 1:0. Ve 27. minutě se proháčkoval Svojše až před brankáře, ale ten jeho střelu kryl. V 30. minutě nabil Černý Šrainovi, jeho střela však skončila vedle branky. V 38. minutě kopali budějovičtí další z mnoha rohů, na zadní tyči Januška nepokryl Tušera, jenž hlavou zamířil přesně k tyči – 1:1. I ve druhém poločasu zůstal obraz hry stejný. Příbram dokázala kombinovat, Budějovice nadále nakopávali míče dopředu. Ve 45. minutě byl na konci akce Suchana, Černého a Svojšeho Kříkava, ale ze sedmi metrů levačkou přestřelil branku. V 52. minutě rozehráli domácí rohový kop, Černý poslal centr před branku, Špinar se tlačil k míči tak účinně, že budějovický Tomášek si srazil míč do vlastní branky – 2:1. České Budějovice podruhé vyrovnali v 62. minutě - jak jinak, než po rohovém kopu – když opět nedokázali pokrýt Tušera, který hlavou nedal Šebkovi šanci – 2:2. V závěru měla více ze hry Příbram, ale Budějovice podržel Pavelec. V 66. minutě skvěle vytáhl na roh přesnou hlavičku Růžka po Mrázově centru. Podruhé výborně vytlačil na roh přízemní střelu Janušky z dvaceti metrů. Remízu lze pokládat za úspěch hostů.