06.06.2012
Česká liga dorostu U 16 A, 26. kolo
Příbram B vs. Písek
Branky: 1. Suchan, 7. Otepka
Žluté karty: Zborník (PI)
Rozhodčí: Váňa, Vočka st., Vočka ml.
Příbram B: Kuba – Černohorský (46. Křikava), Růžek, Baran, Matějů (41. Maršík) – Kvěch – Mráz (75. Šebek), Suchan, Otepka – Špinar (67. Bělohlávek), Svojše
Písek: Vlk, Hrachovec, Mezera, Kinský, Zborník, Jícha, Procházka, Kaplan, Keclík, Hrubý, Forman

Příbram rozhodla dvěma góly v úvodu zápasu proti Písku

Jiří Baran

Domácí měli zápas pod kontrolou a svého soupeře pouštěli na vlastní polovinu jen sporadicky. Z množství příležitostí využila Příbram jen dvě šance v úvodu zápasu, ostatní zlikvidoval brankář Písku Vlk, nebo sami příbramští útočníci.
Příbram šla do vedení už v první minutě. Svojše rozehrál rohový kop, na Otepkův centr si naběhl Suchan a zblízka usměrnil míč do písecké sítě – 1:0. Po druhé se skóre měnilo v 7. minutě – Špinar si před šestnáctkou přikryl tělem míč, obtočil se kolem obránce a přihrál rozběhnutému Mrázovi. Na Mrázův centr si naběhl Otepka a bez problémů trefil prázdnou branku – 2:0. Po zbytek poločasu, a vlastně i celého zápasu, měla Příbram jednoznačnou územní převahu, ale Mráz, Svojše, Suchan ani Špinar nedokázali své šance využít. V závěru zápasu se mezi střelce mohl zapsat Šebek, ale Vlk vyrazil jeho střelu po samostatném nájezdu.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.