Branky: 1. Suchan, 7. Otepka
Diváci: 40
Příbram: Kuba – Černohorský (46. Křikava), Růžek, Baran, Matějů (41. Maršík) – Kvěch – Mráz (75. Šebek), Suchan, Otepka – Špinar (67. Bělohlávek), Svojše
Č. Budějovice: Vlk, Hrachovec, Mezera, Kinský, Zborník, Jícha, Procházka, Kaplan, Keclík, Hrubý, Forman
Příbram šla do vedení už v první minutě. Svojše rozehrál rohový kop, na Otepkův centr si naběhl Suchan a zblízka usměrnil míč do písecké sítě – 1:0. Po druhé se skóre měnilo v 7. minutě – Špinar si před šestnáctkou přikryl tělem míč, obtočil se kolem obránce a přihrál rozběhnutému Mrázovi. Na Mrázův centr si naběhl Otepka a bez problémů trefil prázdnou branku – 2:0. Po zbytek poločasu, a vlastně i celého zápasu, měla Příbram jednoznačnou územní převahu, ale Mráz, Svojše, Suchan ani Špinar nedokázali své šance využít. V závěru zápasu se mezi střelce mohl zapsat Šebek, ale Vlk vyrazil jeho střelu po samostatném nájezdu.