Příbram: Šedivý, Vacík, Břížďala, Srp, Valenta, Januška, Šrain, Klauz, Schöbel, Gregor, Kvída Střídali: Zákoucký, Krůta, Greš, Reichenauer
Bohemians: Šrámek, Valín, Hlavice, Vacík, Ptáček, Skuček, Tomič, Blecha, Věchtík, Trčka, Fiedor

Porážka od Bohemians 1905

Miloslav Klauz

Další zápas jarní části soutěže, tentokrát na domácím hřišti nám nevyšel podle našich představ a podlehli jsme Bohemians 1905.
Po úvodním vzájemném "oťukávání" se do rychlého protiútoku dostal Míla Klauz, daleko vyběhnutého brankáře soupeře přehodil, ale svůj lob již do branky nedoklepl. Jeho dorážka se odrazila od dobíhajícího obránce na roh. Po závaru další střela končí mimo branku. Hra je poměrně vyrovnaná, ale žádný ze soupeřů si nevytvořil výraznější šanci. Ještě před koncem poločasu se do slibné pozice dostával po úniku Tomáš Srp, ale jeho střela trefila obránce. Úvod druhé půle patřil hráčům Bohemky, ale v brance stojí dobře chytající Jenda Šedivý a rychlé protiútiky likviduje. Ve 40. minutě centruje do vápna Jirka Januška, ale Míra Valenta jeho centr do brány neusměrnil. V 57. minutě vyslal prudkou střelu na brankáře Tomáš Srp, ten ji chytá a rychlou rozehrávkou posílá Bohemians do rychlého protiútoku. Naštěstí Honza Vacík prokázal svou rychlost a včas protiútok zastavil. V 64. minutě rozehráva Bohemians trestný kop. Místo střely volí rychlou rozehrávku do strany a centr do malého vápna posílá soupeř hlavou do naší branky. 0 - 1 . Hned o minutu později následuje rychlý protiútok, tentokrát z pravé strany a prohráváme 0 - 2. Bohužel naše slabší chvíle ještě neskončili a po chybě v obraně následuje další samostatný únik a prohráváme 0 - 3. Naši hráči přesto bojují dál a snaží se alespoň o snížení. To zaslouženě přichází v poslední minutě utkání, když přízemní střelu tečoval za záda brankáře Jan Reichenauer a snížil na konečných 1 - 3.