FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 17. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: Kvída , Valenta
Příbram: Šedivý - Schöbel, Gregor, Vacík, Greš - Kvída, Srp - Valenta, Hlavatý, Šváb - Břížďala Střídali: Zákoucký, Reichenauer, Krůta

Náročný zápas na Spartě

Miloslav Klauz

I přes velké oslabení týmu jsem na Spartě odehráli důstojné utkání
Herně a nasazením náš zatím nejlepší zápas jarní části sezony. Neproměnili jsme tři vyložené šance. Celé naše mužstvo se snažilo a makalo na maximum. V druhém poločase jsme soupeře přehráli, ale nedokázali jsme naší převahu vyjádřit gólově. Sparta se snažila těžit z nakopávaných míčů, ale většinu z nich likvidoval včasným vyběhnutím Honza Šedivý.
sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM