FK VIAGEM PŘÍBRAM
Písek vs. Příbram
Branky: Reichenauer, Hlavatý, Kvída
Rozhodčí: Štuk, Rejžek, Kouba
Písek: Jevčák, Machovský, Váchal, Tichava, Forejt, Grobár, Hudák, Velek, Růžička, Pinc, Stoklesa Střídali:Šteflíček, Trčka, Klimeš, Báca, Kůst, Přibil
Příbram: Jedlička, Břížďala, Srp, Šváb, Valenta, Kvída, Hlavatý, Greš, Schöbel, Reichenauer, Gregor Střídali: Zákoucký, Krůta, Klauz

První jarní vítězství

Miloslav Klauz

Naše U-15 se konečně dočkala plného bodového zisku na jaře.
V chladném dni vyrazila naše U-15 k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Písku. Naši hráči přijeli odhodlaní konečně zvítězit a hlavně zásluhou zlepšené hry ve druhém poločase se jim to nakonec podařilo. V průběhu prvního poločasu jsme měli mírnou herní převahu, ale byl to Písek kdo vstřelil první gól do naší sítě. Naštěstí naši hráči pokračovali v bojovném výkonu a ještě do poločasu dokázali průběh utkání otočit v náš prospěch. Druhý poločas byl již v naší režii a mnohem lepší. Svou převahu jsme nakonec dokázali vyjádřit i "pojišťovacím" gólem. Nakonec si tedy odvážíme zaslouženě tři body.
sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM