11.05.2013
Branky: 66. Navrátil, 89. Falta
Žluté karty: Šlapák, Koukal, Hájovský - Varadi, Plšek
Rozhodčí: Jech - Moláček, Blažej
Příbram: Hruška - Jugas, Hájovský, Trapp (83. Valenta), Mišůn - Krbeček, Aziz, T. Pilík, Šlapák (67. Tarczal) - Wágner, Střihavka (46. Koukal)
Olomouc: Zlámal - Javůrek, Škerle, Šindelář, Koutný - Varadi, Hořava, Plšek (65. Pospíšil) - Schulmeister, Petr (77. Doležal), Navrátil (86. Falta)

Komplikace do závěru ligy

Jan Vostrý

Příbram nezvládla důležité domácí utkání proti Sigmě Olomouc a po prohře 0:2 si zkomplikovala závěrečný boj o setrvání v nejvyšší soutěži.
V důležitém utkání proti Sigmě Olomouc udělal po nevydařeném zápase v Ostravě několik změn trenér František Straka. Do základu se dostal Petr Trapp, Martin Šlapák a Tomáš Krbeček a naopak na lavičku usedli Lukáš Pleško, Daniel Tarczal a Zdeněk Koukal. Náš tým však od samého začátku brzdila kupa nepřesností, takže se zdálo skoro nemožné dobrat se k šanci před brankou Zlámala. V 10. minutě dokonce padl míč do naší branky, naštěstí sudí správně viděl, že Varadi míč zasáhl ve výskoku rukou. Z naší strany přicházely pouze zárodky akcí, které mohly ohrozit brankáře Sigmy. Výjimkou byla 31. minuta. Po rohovém kopu přistrčil Střihavka míč k Milanovi Mišůnovi, který skákající míč posílá z dobré pozice nad branku. Po přestávce poslal trenér do hry Koukala místo Střihavky. Hra se po návratu z kabiny zaktivnila, jenže i nadále chyběla větší přesnost a tah k brance. Přesněji hrající Sigma si s první větší šancí poradí lépe. V 67. minutě Javůrek nahraje Navrátilovi, který proti Hruškovi nezaváhá a rozvlní síť. Dlouho se z naší strany stále čeká na větší šanci. Ta největší přichází v 83. minutě. Centrovaný míč se dostává až k Robertu Valentovi, který ještě Zlámala zblízka neprostřelí, ale odražený míč posílá z dobré pozice dorážející Tomáš Wágner do břevna. Celý stadión se chytá v tento moment za hlavu. Když minutu před koncem při hře vabank uteče olomoucký Falta obraně a při samostatném úniku skóruje druhou branku Hanáků, jsou šance na bodový zisk v tomto duelu pro náš tým už ztraceny.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body