Žluté karty: Černý, Hoffmann, Kyndl (všichni Plzeň)
Příbram: Krček – Andrejevič (80. Mára), Brotánek (63. Šípek), Djuketič, Čížek (70. Stratil), Soldát, Mojdl, Vnuk (77. Kdolský), Hanuš, Skořepa, Řezáč (46. Haas)
Plzeň: Mandous – Domabyl, Končal (82. Krčál), Hošťálek (46. Lukeš), Hrubý, Hoffmann (46. Dvořák), Černý (87. Růžička), Libotovský, Kyndl, Petráček, Chocholoušek

Prohra po chybách v obraně

David Sirotek

Juniorka si doma nedokázala poradit s Plzní a po několika chybách ve druhé půli prohrála 0:3.
První šanci utkání měl v 7. minutě domácí Filip Řezáč, který běžel sám na brankáře. Obrána hostů ho však stihla doběhnout a zastavit jeho akci. Hosté si první velkou šanci vytvořili až ve 27. minutě, kdy Petráček obešel našeho obránce a přízemní střelou trefil tyč. Další velkou šanci hostů měl ve 36. minutě Černý, ale z vápna naštěstí vystřelil nepřesně. Pár minut před koncem poločasu zkusil dvakrát z dálky překonat hostujícího brankáře stoper Aleksandar Andrejevič, ale oba pokusy šly vedle branky. První poločas tak skončil skončil bez branek. Po prvních minutách druhé půle to vypadalo na podobný průběh zápasu bude podobný jako v prvním poločase, ale v 57. minutě se z ničeho nic dostal k míči hostující Dvořák a střelou po zemi na zadní tyč překonal našeho brankáře. V 64.minutě jsme zahrávali přímý kop, ale Marek Hanuš jen těsně přestřelil branku hostů. V 71.minutě se po chybě našeho obránce dostal k míči Černý a svým druhým gólem poslal Plzeň do dvoubrankového vedení. Domácí Ondřej Šípek se v 74. minutě dostal k odraženému míči ve vápně, ale jeho dělovka byla zblokovaná. V 80. minutě měl velkou šanci Kdolský, ale trefil pouze tyč. Dvě minuty před koncem hostující brankář vyrazil technickou střelou Marka Hanuše. Těsně před koncem hosté využili další chyby našich hráčů a zvýšili na konečných 0:3.