Branky: 47. Šrain; 63. Makoš, 65. Bouček, 79. Kvída
Příbram B: Javorský - Makoš, Rajtr, Vacík (66´Krůta), Kvída, Valenta (44´Klauz), Januška, Šrain, Břížďala, (50´Schöbel), Bouček (73´Černohorský), Srp (28´Junek)
Motorlet: Grégr, Svoboda, Sváta, Hochman, Tichý, Shpylchak, Pjaták, Medřický, Peroutka, Mašek, Braniš Střídající: Schafr, Švorčík, Kavan, Dobiáš, Wagner

Třetí nula v řadě

Miloslav Klauz

Třetí zápas v řadě zvládla příbramská U 16 bez obdržené branky a po bojovném výkonu zaslouženě získala další tři body.
V sobotním poledni nastoupila příbramská U 16 k dalšímu soutěžnímu utkání, ve kterém přivítala Motorlet Praha. Od první minuty bylo jasné, že to bude bojovné utkání a že si soupeři nedají nic zadarmo. Motorlet v zápase vsadil především na obrannou taktiku, což se mu v prvním poločase dařilo plnit. I tak si Příbram během prvního poločasu vytvořila několik slibných příležitostí ke skórování. V 8. minutě se po pravé straně prosadil M. Valenta – našel přihrávkou na malé vápno T. Břížďalu, který ze 4 metrů přestřeluje. O 10. minut později je v šanci znovu T. Břížďala, když se k němu odráží v malém vápně míč, který však po „bříždiho“ střele končí v náručí brankáře. Ve 35. minutě promarnil dobrou příležitost ke skórování J. Januška, když po skvělé zpětné přihrávce P. Junka přestřeluje. Neúspěch našeho útočného snažení v poločase ukončil střelou z hranice velkého vápna J.Kvída, ale brankář Grégr byl opět na místě a jeho střelu vyráží na roh. Poločas končí 0 : 0. Druhý poločas začíná Příbram opět aktivně, T. Břížďala postupuje z úhlu na branku, ale jeho šance končí bez gólového úspěchu. Ve 47.minutě se po rozehraném rohu vrací míč zpět k J. Januškovi, který přetaženým centrem našel J. Šraina a ten trefil přesně 1:0. Příbram byla dále aktivnější a měla, územní převahu, hosté branku T. Javorského v podstatě neohrozili. V 63.minutě se skóre mění podruhé, když na přesný centr M.Klauze si naběhl J. Makoš a hlavou zvyšuje na 2:0. O 2. minuty později pro změnu centruje P. Junek a J. Bouček je na malém vápně neomylný 3:0. Soupeř v závěru zápasu přidal na důrazu, což odnesl zraněním J. Vacík a musel nedobrovolně střídat. V závěru zápasu to hráči Motorletu s důrazem opět přehnali, tentokrát ve vápně a následovala penalta. K té se postavil, J. Kvída a jak sám říká s „přehledem“ proměnil – 4:0. Proměněnou penaltou končí i celé utkání, ve kterém se nám fotbalově příliš nedařilo. Hráči však nepřesnosti nahrazovali bojovností, za což přišla ve druhém poločase i odměna v podobě čtyř branek. Navíc jsme ve třetím utkání v řadě udrželi čisté konto – výzva pro další utkání .