Branky: Příbram – 24´, 75´ Januška; 25´ Junek ; 28´ Valenta ; 77´ Klauz ;
Vyšehrad: Opletal, Moravec, Křovák, Kopta, Křemen, Vyjdáček, Charvát, Rodina, Hůlka, Kincl, Střídající: Pospíchal, Solanes, Horvát, Šimek, Vojtěch, Gondek, Stojka
Příbram B: Javorský, Makoš (63´ Černohorský) , Rajtr, Vacík, Kvída, Valenta (43´ Schöbel), Januška, Šrain, Břížďala (52´Klauz) , Bouček (55´ Šedivý), Junek

Další body U 16 , tentokrát z Vyšehradu

Miloslav Klauz

I přes nádherné počasí se zápas hrál na umělé trávě což fotbalu určitě příliš nepřidalo. Postavení týmů v tabulce dávalo našim hráčům téměř za povinnost přivézt z Vyšehradu 3 body, ale každý zápas začíná za stavu 0:0 a o vítězi rozhodují góly.
A právě proměňování šancí nám hned po umělé trávě dělalo v utkání největší potíže. Nedařila se nám kombinace především po stranách, kde měla naše hra velké rezervy. Vytvořili jsme si několik dobrých gólových příležitostí, ale branka hostí byla pro naše střelce zakletá. Zápas jsme nakonec v podstatě rozhodli během 5. minut prvního poločasu, když se nejprve ve 24 minutě uvolnil za hranicí velkého vápna J. Januška a střelou otevřel skóre 1:0. O minutu později se skvěle po lajně prosadil J. Šrain, přihrávkou našel J. Boučka, kterého střelu brankář ještě vyrazil, ale P. Junek už trefil přesně 2:0 . Za další 3 minuty poslal J. Kvída dlouhý pas na J. Janušku, který vyhrál souboj s brankářem, ale jeho střela končí na tyči – míč se odrazil k M. Valentovi, pro kterého, už nebyl problém vstřelit branku - 3:0. Za tohoto stavu jsme přenechali aktivitu soupeři, který střelou z trestného kopu upravuje poločasový výsledek 3:1. Také druhý poločas máme územní převahu, jediné co chybí je gólové vyjádření. Po několik slibných příležitostech přidává čtvrtou branku J. Januška, když po naražení J. Šedivého prostřelil domácího brankáře - 4:1. Hned o dvě minuty později rozehrál J. Januška rychle trestný kop na M. Klauze, který střelou z vápna stanovil konečný výsledek na 5:1. Pokud bychom v koncovce zachovali více klidu, mohl zápas skončit daleko výraznějším rozdílem. Ale i když se nám v koncovce a nakonec i v celém utkání příliš nedařilo, hráči zápas odbojovali na plno a zaslouženě slaví vítězství.