1.FK Příbram
25.08.2012
Česká liga žáků U 15, 3. kolo
3:0
Příbram vs. Vlašim
Branky: Šrain 3x, Srp 2x, Bouček 2x, Junek 2x, Krůta 2x, Januška
Vlašim: Javorský, Schöbel, Rajtr, Kvída, Šváb, Makoš, Januška, Šrain, Břížďala, Reichenauer, Srp. Střídali: Šedivý, Krůta, Valenta, Junek, Bouček, Klauz
Utkání se hrálo na menším tréninkovém hřišti, což se nemalou měrou podepsalo na kvalitě zápasu a zároveň tak dalo prostor pro velké množství osobních soubojů, které byli místy na hraně zranění. Zápas jsme však zvládli s přehledem a od samotného začátku měla hra jednoznačný průběh. Soupeř se za půlící čáru dostával pouze sporadicky a tak byl výsledek pouze otázkou skóre. První poločas končí naším vítězstvím 4:0, když se o branky postarali P. Junek 2x a T. Srp 2x. Během prvních deseti minut druhé půle jsme přidali dalších 5 branek a zápas byl rozhodnut. Postupně jsme ještě vstřelili další tři branky. Pět minut před koncem využil soupeř naší nepozornosti v obraně a z ojedinělé akce dal i on svůj čestný úspěch. V zápase jsme si s chutí zastříleli a zvítězili jednoznačným rozdílem 12:1.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.