25.09.2012
Česká liga dorostu U 16 A, 7. kolo
1:6
Táborsko vs. Příbram B
Branky: Příbram–19´, 64´, 70´ Srp; 17´ Bouček ; 55´ Břížďala; 66´Junek Táborsko – 49´ Kostka
Rozhodčí: HR Pečenka Jiří, AR1 Polák Jiří , AR2 Kotalický Slavomír
Diváci: 30
Táborsko: Popelka, Jaroš, Marek, Valtr, Štecher, Roztočil, Tesař, Balogh, Mareš, Zahradník, Kostka, Střídající: Týnovský, Klimeš, Turek, Pinc, Vítek, Barva
Příbram B: Šedivý, Makoš, Rajtr, Vacík, Schöbel ( 71´ Kalaš ), Klauz ( 69´ Valenta ) Junek, Šrain, Břížďala( 69´ Reichenauer) ,Bouček(66´ Šváb), Srp ( 71´ Černohorský )

U 16 – 3 body, tentokrát z Táborska

Miloslav Klauz

V dalším mistrovském zápase si udržela příbramská U 16 neporazitelnost a z Táborska si odváží 3body.
Zápas jsme začali v poklidném, až chodícím tempu a díky tomu se soupeř dostal k několika slibným standardním situacím. Postupem času jsme se však dostali do tempa a hru v podstatě po celý zápas kontrolovali. První branka padla v 19. minutě, když M. Schöbel našel dlouhým míčem na hranici velkého vápna T. Srpa, ten z jednoho doteku narazil J. Boučkovi, který pohlednou akci zakončil přesnou střelou na zadní tyč 1:0. O dvě minuty později je to už 2:0, když si na střílený centr M. Klauze naběhl T. Srp. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě několik slibných akcí a střeleckých příležitostí, které však brankou nekončí – poločas 2:0. Do druhého poločasu nastupujeme ve stejné sestavě a stejně vlažně jako do prvního s tím rozdílem, že nás za to soupeř trestá. Po nedůrazném odkopu naší obrany přichází střela, kterou J. Šedivý neudržel a V. Kostka z malého vápna snižuje na 2:1. Příbramskou pojistku přidal T. Břížďala, když si naběhl na další zpětnou přihrávku M. Klauze 3:1. Táborští následně hru otevřeli, což jsme dokonale využili. Nejprve v 64. minutě prošel dlouhý výkop J. Šedivého až k T. Břížďalovi , který našel před prázdnou brankou přesnou přihrávkou T. Srpa 4:1. O dvě minuty později přidává pátou branku P. Junek když nadvakrát prostřelil domácího brankáře. Gólovou tečku a svou třetí branku v zápase přidal T. Srp, když zakončil samostatnou akci kličkou brankáři a do zavěsil pohodlně do prázdné branky 6:1.