04.10.2012
Česká liga dorostu U 16 A, 8. kolo
14:0
Příbram B vs. Karlovy Vary
Branky: 40´49´56´64´70´Šrain; 21´, 27´, 34´ Srp; 17´ Břížďala; 53´Vacík;60´Černohorský; 66´Šváb; 68´Junek ; 70´ Kvída
Rozhodčí: HR – Vilhelm Jakub, AR1 - Vosolsobě Lukáš, , AR2 - Ondračka Lukáš
Diváci: 40
Příbram B: Šedivý (41´Hardbolec), Makoš(65´Kvída), Rajtr, Vacík, Schöbel ( 41´ Šváb), Klauz ( 55´Černohorský) Junek, Šrain, Břížďala (41´ Reichenauer), Bouček(45´ Kalaš), Srp
Karlovy Vary: Pečimuth, Havlíček, Helembai, Vít, Vančura, Verebely, Herink, Čipka, Grešl, Rubeš, Bartoš Střídající:Braný, Ďurinský, Karlík

Brankové hody U - 16

Miloslav Klauz

V sobotní poledne bylo na příbramském stadionu k vidění 14 branek, když se hattrickem za 12 minut prosadil T. Srp a pět branek v tomto zápase přidal J.Šrain.
Celý zápas byl v jednoznačné režii příbramských hráčů. Během prvních 15 - ti minut jsme sice soupeře napustili na naší polovinu, ale chyběla střelba, takže karlovarský brankář byl prakticky bez práce. Skóre zápasu otevřel v 17. minutě T. Břížďala, když se po pravé straně prosadil T. Srp, zpětnou přihrávkou našel J. Boučka, který orazítkoval tyč, ale odražený balon našel právě T. Břížďalu 1:0. O čtyři minuty později přichází dvanáctiminutovka T. Srpa, když se trefuje nejprve po rohu P. Junka, následně využívá přesnou přihrávku J. Boučka a čistý hattrick kompletuje kličkou brankáři - 4:0. Účet prvního poločasu uzavřel J.Šrain, když se prosadil ve skrumáži v pokutovém území. První poločas 5:0. Druhý poločas pokračoval podobně jako skončil ten první, kdy se hrálo na jednu branku a výsledek byl pouze otázkou skóre. A tak se druhá část zápasu nesla ve znamení gólových hodů. Ve 49. minutě se po rohovém kopu přesně hlavou trefil J.Šrain. Následně se vydal na výlet J. Vacík a lobem z 25 metrů překonal brankáře K. Varů po sedmé. Další branky postupně přidali, střelou z hranice velkého vápna J. Šrain, dále po skvělé přihrávce T. Srpa snadno do prázdné branky P.Černohorský. V 64. minutě přidává svou třetí branku v zápase po důrazném souboji ve vápně hlavičkou J. Šrain. O dvě minuty později se chytře z trestného kopu trefuje O. Šváb. Za další dvě minuty po rychlé a přesné kombinaci našel J. Reichenauer před bránou P. Junka. Třináctou branku zápasu a svou pátou přidal opět střelou z vápna J.Šrain. Finální učet utkání na 14 : 0 uzavřel dorážkou do prázdné branky J. Kvída, když zakončil individuální akci J. Šraina. Výsledek utkání hovoří v podstatě za vše, pozitivní je určitě počet nastřílených branek, ale jedním dechem je třeba dodat, že nám to soupeř svým odevzdaným výkonem hodně usnadnil. Důležité bude potvrdit střeleckou chuť v příštím kole na půdě Č.Budějovic.