Rozhodčí: HR - Jan Váňa, AR1 - Michal Kalík, AR2 - Jaroslav Říha
Kladno: Šulek, Sirůček, Kubín, Hejda, Sabo, Henzelín, Vojtek, Kroutil, Sobota, Kováč, Trejbal Střídali: Tyban, Škvára, Krsek, Forster
Příbram B: Šedivý, Vacík, Břížďala, Šrain, Kvída, Srp, Bouček, Klauz Junek, Rajtr, Makoš Střídali: Šváb, Valenta, Javorský, Schöbel

Důležité body z Kladna

Miloslav Klauz

Po neodehraném zápase minulého týdne, který byl vzhledem k počasí přeložený jsme se sešli k utkání s Kladnem, kde nás čekal další zápas podzimní části soutěže.
Zápas začal naším tlakem a již ve 3. minutě se do šance dostal náš zatím nejlepší střelec Tomáš Srp, ale jeho střela šla mimo soupeřovu branku. Z rychlé rozehrávky se do šance dostává Kladno, ale ani jeho hráči neproměňují svou příležitost. Iniciativa je na naší straně, ale velké množství našich chyb dává soupeři poměrně dost šancí k ohrožení naší branky. V následujících minutách nejprve ze „závaru“ před brankou neproměňuje opět Srp, pak Pepa Bouček vyšle svou střelu nad branku soupeře a následný centr Míly Klauze z pravé strany poslal hlavičkou do tyče Patrik Junek. Našich nepřesností přibývá a po nepodařeném odkopu naší obrany při protiútoku soupeře ve 22. minutě kladenský útočník nakopl míč tak, že k překvapení všech vysoký lob skončil v naší síti. Prohráváme 1 – 0. I přesto, že máme více ze hry, naše chyby nás brzdí a dávají šanci v rychlých protiútocích hráčům Kladna. Když v 29.minutě ještě centr Jana Makoše poslal hlavičkou nad branku Kladna Jenda Šrain skončil poločas 1 – 0 pro Kladno. Začátek druhého poločasu je opět v naší režii. Ve 44. minutě se postavil k přímému kopu Míla Klauz, ale jeho krásná rána končí na spojnici tyče a břevna. Z následného tlaku před brankou Kladna se míč dostává zpět na kopačky Míly Klauze a ten vyrovnává na 1 – 1. O tři minuty později se podobná situace opakuje i před naší brankou, ale míč naštěstí končí na břevně branky Honzy Šedivého. V 58. minutě přesný centr Jana Vacíka našel ve vápně Jendu Šraina, ten si míč šikovně zpracoval a zvyšuje na 2 – 1. Náš tlak sílí, ale nepřesností na naší straně neubývá a další chybu naší obrany opět náhodnou střelou z dálky trestá soupeř vyrovnávací brankou a je vyrovnáno na 2 – 2. Blíží se konec zápasu a naši hráči se stále snaží strhnout vítězství na svou stranu. Podaří se to v samém závěru utkání, kdy po rohu Míly Klauze se opět prosadil bojovný Jenda Šrain a upravuje na konečných 3 – 2 pro naše barvy.