1.FK Příbram
12.11.2012
Česká liga žáků U 15, 1. kolo
4:2
Příbram vs. Plzeň
Branky: 13´ Leitner, 30´ Maršík, 65´ Hlavatý, 69´ Rataj
Příbram: Jedlička - Petrus, Maršík, Pohořálek (45´ Zákoucký) - Matoušek (45´ Wimmer), Hlavatý - Leitner (45´ Gregor), Ric, Pazderník - Rataj, Bělohlávek (35´ Drašnar)

Na závěr podzimní části vítězně

Petr Straka

První poločas měl z naší strany skvělou úroveň. Herní tempo, držení míče, počet příležitostí a vyložených šancí byl jednoznačně na naší straně. Naši hráči jen za první poločas se pokusili v 18-ti případech o zakončení, kdy 13 pokusů končilo v brankovém prostoru soupeře. Z naší strany chyběla pouze větší produktivita v zakončení. Druhy poločas naopak začali lépe hosté, ale naši kluci bojovností a trpělivostí nakonec výhru strhli na svou stranu.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.