FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 13. kolo
Prachatice vs. Příbram
Branky: 6´+ 25´ Rataj, 46´+ 55´ Pazderník, 32´ Leitner, 63´ Bělohlávek
Příbram: Glogar (35´ Jedlička) - Petrus (35´ Wimmer), Maršík, Pohořálek - Matoušek (35´ Drašnar), Hlavatý - Leitner, Ric, Obdržal (45´ Gregor) - Pazderník, Rataj (35´ Bělohlávek)

Z Prachatic si vezeme plný počet bodů

Petr Straka

Jeden z našich letošních nejpovedenějších zápasů. Z kluků byla cítit od začátku utkání veliká chuť do hry. Hodně jsme drželi míč a tím naprosto ovládali hru. I druhý poločas byl z naší strany velmi kvalitní.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B