1.FK Příbram
18.02.2013
Juniorská liga, 18. kolo
0:3
Sparta vs. Příbram
Online
Branky: 12. Čížek , 25. Kdolský - Kalášek, Sladký
Sparta: Krček - Brotánek, Andrejevič, Macháček, Čížek, - Kdolský, Vnuk ( 60. Krameš) Soldát, Skořepa, - Šípek, (60. Kalivoda) Řezáč (20. Haas)
Z naší strany velmi povedený zápas. Proti kvalitnímu soupeři jsme do 70. min. suveréně diktovali celou hru a po krásných kombinační akcích jsme zaslouženě vedli 2:0. V posledních 20ti minutách jsme lehce polevili a soupeř nám po dvou standardních situací vstřelil dvě branky. I přesto jsme i v těchto fázích zápasu měli dvě až tři příležitosti z toho jedna byla 100%. Po skoro celý zápas jsme se prezentovali útočnou kombinační hrou s celou řadou hezkých akcí. Takto bychom chtěli i nadále pokračovat v nadcházející jarní sezoně.
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners