18.02.2013
Juniorská liga, 18. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: 12. Čížek , 25. Kdolský - Kalášek, Sladký
Sparta: Krček - Brotánek, Andrejevič, Macháček, Čížek, - Kdolský, Vnuk ( 60. Krameš) Soldát, Skořepa, - Šípek, (60. Kalivoda) Řezáč (20. Haas)
Z naší strany velmi povedený zápas. Proti kvalitnímu soupeři jsme do 70. min. suveréně diktovali celou hru a po krásných kombinační akcích jsme zaslouženě vedli 2:0. V posledních 20ti minutách jsme lehce polevili a soupeř nám po dvou standardních situací vstřelil dvě branky. I přesto jsme i v těchto fázích zápasu měli dvě až tři příležitosti z toho jedna byla 100%. Po skoro celý zápas jsme se prezentovali útočnou kombinační hrou s celou řadou hezkých akcí. Takto bychom chtěli i nadále pokračovat v nadcházející jarní sezoně.
sobota 29.2.2020
FK Mladá Boleslav
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu