Příbram B: Javorský, Makoš , Rajtr , Kvída , Reichenauer ( 55 Šváb ) Břížďala , Bouček (41´ Květ ) , Januška , Klauz ( 50´ Schöbel ), Junek ( 55´ Vacík) , Srp ( 80´ Valenta )
V. Žižkov: Štefek , Marek, Fomin, Pešek , Šrám, Mach, Nguyen, Louč, Dvořák, Horváth, Kocůrek Střídali: Kouklík, Konejl, Remeš , Zajac, Němeček, Ložek

U16 - První jarní body

Miloslav Klauz

V prvním mistrovském utkaní jsme na domácím hřišti přivítali V.Žižkov a připsali si do tabulky první tři jarní body.
Vstup do zápasu byl z naší strany hodně aktivní a během prvních 10. minut jsme si vytvořili několik gólových příležitostí z toho minimálně dvě vyložené, když nejdříve J. Januška a následně M. Klauz postupovali sami na brankáře, ale jejich šance však brankou nekončí. Soupeř se soustředil na obranu a využíval na hrotu útoku J. Horvátha, který nejvíce zaměstnával naší obranu. Branky se diváci během prvního poločasu nedočkali - poločas 0:0. Druhý poločas začínáme opět aktivně a odměna mohla přijít ve 48. minutě, když obránce Viktorky zahrál v pokutovém území rukou a následovala penalta. K té se postavil J. Kvída, ale jeho střelu brankář Žižkova vystihl a tak je stav stále bez branek. Nedáš dostaneš se projevilo o několik minut později, ojedinělý roh Žižkova a přesná hlavička znamená vedeni Viktorky 1:0. Vedeni soupeře, ale netrvá dlouho, na odražený balón si na hranici velkého vápna naběhl J. Januška a jeho přesná rána končí v síti 1:1. S remízou se hráči nechtěli spokojit a vytvořili si několik dalších šancí. Zasloužená branka přišla v 67. minutě, když trestný kop J. Janušky prošel až za záda brankáře Žižkova a tato branka stanovila konečné skóre zápasu 2:1.