Žluté karty: Hrachovec, Formánek (oba Písek)
Příbram: Šebek – Červeňák, Holý, Kvěch, Břížďala - Baran – Rys, Svojše (70. Valenta) - Mráz (55. Křikava), Špinar, Hušek
Písek: Formánek - Hosnedl(70. Stoklasa), Zborník, Komín, Šourek - Hrubý, Keclík, Hrachovec, Buchtele, Gašpar - Procházka(60. Varyš)

S Pískem padaly branky až po přestávce - 2:0 (0:0)

Jiří Baran

Proti soupeři ze závěru tabulky se Příbram U17 dokázala prosadit až v poslední čtvrtině zápasu. O vítězství rozhodly góly Špinara ze 60. a Rysa z 71. minuty.
V neděli 19.5. sehrála doma Příbram U17 další ligové utkání. Soupeřem příbramských dorostenců bylo mužstvo FC Písek. Proti očekávání se domácí proti zahuštěné obraně hostů těžko prosazovali a pokud si vytvořili gólové příležitosti, nedařilo se jim je proměňovat. Příbram se ujala vedení v 60. minutě. Rys přešel s míčem u nohy přes půl hřiště, aby nakonec našel Špinara, který kličkou obešel brankáře a skóroval do prázdné branky – 1:0. V 71. minutě po příbramském rohovém kopu se dostal míč od Křikavy k Rysovi, jenž se prosadil přes obránce a z otočky podruhé rozvlnil píseckou síť – 2:0. Příští týden čeká příbramské U17 daleko těžší soupeř – FK Teplice. Utkání v Teplicích bude mít soubojem týmu, který dosud doma neztratil ani bod (Teplice) s mužstvem, jež ještě v soutěži neprohrálo (Příbram). Přejme našim borcům, aby Teplicím zhoršili jejich skvělou domácí bilanci. Komentář soupeře (zdroj: internetové stránky Písku): „S favorizovanými domácími jsme udrželi díky disciplinovanému výkonu v obranné činnosti bezbrankový stav až do 60. minuty. Pak po ztrátě míče uprostřed hřiště a následném brejku otevřel lídr soutěže konečně skóre. V 70. min jsme v naší šestnáctce otáleli s odkopem a inkasovali podruhé.“