Branky: 1., 65. a 74. Černý, 7. a 46. Červeňák, 63. Rys, 71. Suchan
Rozhodčí: Kubr, Kelner, Doubrava
Diváci: 40
Příbram: Šebek (58. Kuba) – Červeňák, Holý (41. Kvěch), Růžek, Hušek - Baran – Rys, Suchan – Svojše (41. Mráz), Černý, Křikava
Kladno: Pešek, Krupička, Suk, Rohla, Hübst, Cabejšek, Nesládek, Spal, Matoušek, Borák, Bystřický

Mistrovské oslavy zarámoval Černý hattrickem proti Kladnu - 7:0 (2:0)

Vítězstvím nad Kladnem potvrdila Příbram U17 kolo před koncem soutěže svůj ligový primát. Příbramští dorostenci svého soupeře z Kladna jednoznačně přehráli a nastříleli mu sedm branek. Svou cestu za razítkem na titul, a Černý za svým dalším hattrickem, zahájili domácí již v 31. vteřině!! Kromě tří gólů Černého se mezi střelce zapsali Červeňák (2x), Rys a Suchan.
V předposledním ligovém kole se Příbram U17 utkala doma s SK Kladno. Vzhledem k počasí se zápas hrál na umělé trávě. V případě vítězství by už nemohli být příbramští mladší dorostenci předstiženi a mohli by slavit celkové ligové prvenství. Během prvního poločasu si všichni hráči i trenéři museli připadat jako ve sprše – hustě pršeno téměř celou první půli. I přes nepřízeň počasí měla Příbram výraznou převahu a Kladno téměř k ničemu nepustila. Dvě neproměněné šance spíše hostům vytvořila příbramská obrana, než kladenští útočníci. I když Příbram nepředváděla svůj nejlepší výkon, nebylo od začátku pochyb, kdo je pánem hry. Za ligovým titulem vykročili domácí již ve 31. vteřině!! – Baran posunul míč Červeňákovi, jenž poslal přesný pas Černému, ten utekl obránci, udělal kličku vyběhnuvšímu brankáři Peškovi a z úhlu zakončil do prázdné branky – 1:0. V 7. minutě vyslal první střelu na branku Červeňák, po nedůrazném odkopu si „Červ“ našel ve vzdálenosti 20 metrů znovu prostor a tentokrát namířil nechytatelně k levé tyči – 2:0. Hezkou kombinaci předvedla Příbram ve 21. minutě – Suchan patičkou uvolnil Černého, který „z první“ našel Rysa, ale jeho střelu z 10 metrů stačil Pešek vytáhnout mimo kladenskou branku. V 31. minutě po rohovém kopu dorážel Holý jen do tyče. Chladno bylo asi i hlavnímu rozhodčímu, protože poločas ukončil v čase 38:30. Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil, Kladnu v závěru docházely síly a Příbram výrazně navýšila svůj náskok. Ve 46. minutě po Rysově narážečce „prosvištěl“ expres s názvem Červeňák obranou Kladna a umístěnou střelou si připsal svůj druhý „zářez“ v utkání – 3:0. V 63. minutě využil Rys českou uličku v podání Černého, obešel Peška a bezpečně skóroval do prázdné branky – 4:0. V 65. minutě zmrazil Černý obránce soupeře, uvolnil se a z 23 metrů poslal míč po zemi k pravé tyči – 5:0. Další přesnou kolmou přihrávku předvedl Černý v 71. minutě a vyslal tím Suchana do duelu s Peškem; Suchan nezavázal a nabídnutou příležitost s úspěchem využil – 6:0. Skóre zápasu se uzavřeno v 74. minutě – Baran kolmicí mezi stopery našel Černého, jenž prostřelil brankáře a dovršil tak svůj další hattrick – 7:0. Rozhodčí ukončil i druhý poločas v čase 38:30 a neumožnil Příbrami navýšit své vítězství. Poslední utkání již jistých ligových vítězů čeká na Příbram příští sobotu v Sokolově. V zápase půjde o to, zda Příbram ke svému triumfu přidá i pořádnou třešni v podobě ligové neporazitelnosti.