Branky: 28´ a 30´ Januška, 42´ Šrain, 60´ vlastní branka, 64´ Šváb
Rozhodčí: Kyncl Tomáš, Holakovský Jiří, Mecl, Marcel
Ústí n. L.: Trojánek, Barnat, Pstrong, Stedinsdörfer, Lukosz, Fejfar, Palaščák, Jelínek, Smítka, Gajdoš, Lank
Příbram B: Javorský, Schöbel, Vacík, Rajtr, Kvída, Valenta, Šrain, Januška, Květ, Reichenauer, Srp. Střídali: Břížďala, Šváb, Klauz, Junek, Krůta, Makoš

U - 16 - další boj o body

Miloslav Klauz

V chladném dni naše U-16 vyrazila k dalšímu mistrovskému zápasu tentokrát do Ústí nad Labem.
První poločas jsme měli více ze hry, ale byl to soupeř, který se po naší chybě v rozehrávce ve středu hřiště dostal za naší obranu a ve 20. minutě a ujímá se vedení 1 - 0. Naši hráči sice stále mají převahu v poli, ale množství našich nepřesností a nedůraz v soubojích nás do větších příležitostí nepouští. Až ve 28. minutě po faulu si míč připravil Jirka Januška a jeho střela zapadla za záda domácího brankáře. 1 - 1. Naše hra, se ale nijak nezměnila a již o minutu později po špatné rozehrávce se Ústí opět ujímá vedení. 2 - 1. Naštěstí hned vzápětí se na hranici velkého vápna uvolnil opět Jirka Januška a pěknou střelou po druhé překonává brankáře domácích. Vyrovnáno 2 - 2. Protože do poločasu další branka nepadla, rozchází se soupeři do kabin za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu nastupujeme s několika změnami v sestavě a naše hra se zlepšila. Se zlepšenou hrou přišli i šance ze kterých jsme vytěžili tři branky. Nejprve se hned v úvodu druhého poločasu trefuje Jenda Šrain, pak si prudkou přihrávku z pravé strany před nabíhajícím Tomášem Srpem srazí do branky vlastní obránce a o chvilku později opět přihrávku z pravé strany posílá do sítě Ondra Šváb. Ústí však dále bojuje a z naší další chyby opět těží a snižuje na 3 - 5. Utkání se stává nervózní a znovu začínáme chybovat. Další branka však již nepadla a utkání končí naší výhrou.