Rozhodčí: R – Ondřej Berka, AR 1 - Lukáš Vosolsobě, AR2 - Lukáš Glogar
Příbram B: Javorský, Makoš, Rajtr, Kvída, Břížďala, Klauz (41´Květ ), Januška (78´ Vacík), Bouček (70´ Schöbel), Šrain, Reichenauer (41´ Šváb), Srp (68´Junek )
Č. Budějovice: Rotbauer, Škoda, Blažek, Žurek, Kedlec, Frnoch, Mácha, Matas, Vacek, Kándl, Markytán Střídající: Krejčí, Štěpánek, Valter, Pancíř, Souhrada

U16 – Bojovné utkání se soupeřem z Českých Budějovic

Miloslav Klauz

U16 – Kvalitní utkání ve kterém se střetli týmy ze špičky tabulky skončilo nerozhodně.
Zápas se hrál od začátku nahoru dolů a ani jeden z týmů nedaroval soupeři nic zadarmo. K první brance měli v 18´ blíže Budějovice, ale střela z hranice malého vápna skončila na břevně branky T. Javorského. O minutu později zasáhli skvěle v obraně J. Makoš s T. Javorským, když zastavili individuální akci Budějovického útočníka. Ve 24´ jsme pozdě přistoupili k hráči na naší levé straně a následný centr poslal do naší sítě zcela neobsazený budějovický D. Frnoch 0:1. Vyrovnat se nám podařilo o 4´později, když přesný centr J. Janušky našel ve vápně J. Kvídu, který se hlavou skvěle trefil - 1:1. Když už to vypadalo na remízový poločas, ztratili jsme ve 40´ nedůrazem na polovině hřiště míč a rychlý brejk vyřešil soupeř skvěle - 1:2. Druhý poločas pokračoval ve vysokém tempu, především ve středu hřiště. Vyrovnávací branku se Příbrami podařilo vstřelit v 54´. Po levé straně se uvolnil O. Šváb a jeho centr do vápna přistál přesně na hlavě R. Květa, který srovnal na konečných 2 : 2. Zápas měl celých 80´velmi vysoké tempo a zaslouženě končil dělbou bodů.