Branky: Příbram - 44´ Srp; 59´ Šrain ; 63´ Srp;
Teplice: Kabele-Tesař, Šoufek, Richter (60.Štěrba), Koubek-Matoušek, Bílek (34. Karagavrilidis), Janošík (79.Kordule)- Laňka (77.Vild), J.Zeman (75.Solar), Svoboda.
Příbram B: Šedivý, Makoš, Vacík (50´ Rajtr), Kvída, Břížďala, Bouček (65´Junek),Květ (50´ Klauz), Januška, Šrain, Reichenauer(50´Šváb), Srp

V důležitém zápase o čelo tabulky se nakonec raduje soupeř z Teplic.

Miloslav Klauz

Dva rozdílné poločasy a pěkný fotbal
K vidění byl zápas dvou rozdílných poločasů, když v tom prvním byli jednoznačně aktivnější, důraznější a nebezpečnější hráči Teplic. Za svou aktivitu si také během prvního poločasu zaslouženě vypracovali tří brankový náskok. První branka padla do naší sítě po rohovém kopu už v 5.minutě, druhou si pak ve 27. minutě nešťastně srazil do vlastní sítě J. Makoš a třetí přidal v závěru prvního poločasu po individuální akci z vlastní poloviny hřiště teplický D. Laňka. Nám se první poločas vůbec nevydařil, v obraně jsme byli nedůrazní a nechávali soupeři spoustu prostoru, naopak v útočné fázi nám chyběla odvaha přesnost. Druhý poločas už byl z naší strany výrazně lepší, pomohla nám k tomu branka ze 44. minutě. R. Květ prošel středem hřiště a jeho střelu z 20 metrů brankář neudržel. Následná dorážka T. Srpa znamenala snížení na 3:1. Pokračovali jsme dále v aktivní hře vypracovali si několik slibných příležitostí, které vedli k druhé brance. V pokutovém území byl faulován J. Januška a následný pokutový kop J. Šrain s přehledem proměnil. Vyrovnat se nám podařilo o 4. minuty později po přesném pasu J. Janušky šel T. Srp sám na branku a kličkou brankáři vyrovnal na 3:3. Naše snaha o úplný obrat zápasu bohužel otevřela skulinu v obraně čehož soupeř dokonale využil a opět se ujal deset minut před koncem vedení. Na tuto branku jsme už odpovědět nedokázali a zápas prohráli o jednu branku. Mrzet nás určitě musí první poločas ve kterém jsme nehráli dobře, naopak za předvedený výkon v té druhé si hráči určitě zaslouží pochvalu.