Branky: 17´ Břížďala; 24´ Srp; 55´ Šrain
Příbram B: Javorský (30´Šedivý),Vacík (72´Černohorský), Rajtr, Kvída, Šváb (47´ Schöbel),Klauz (47´ Květ), Bouček (62´Valenta), Januška, Šrain, Břížďala, Srp(52´Junek)
Kladno: Strnad, Henzelín, Sabo, Rajgl, Trejbal, Kubín, Vojtek, Havelka, Hejda, Kroutil, Sobota Střídající : Tyban, Škvára, Krsek, Putík, Forster

U 16 - poslední utkání na domácím hřišti

Miloslav Klauz

U 16 – V posledním domácím zápase sezóny jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Kladna a zaslouženě zvítězili.
Po celý zápas jsme měli tvoření hry ve svých rukou a vývoj utkání v podstatě celých 80. minut kontrolovali. Soupeř se soustředil na osobní bránění, což hráči Kladna celý zápas poctivě dodržovali. Poprvé se nám podařilo překonat soupeřovu obranu v 17. minutě, když J. Kvída našel dlouhým pasem T. Břížďalu, který křižnou střelou na zadní tyč otevřel skóre. Druhou branku přidal ve 24. minutě T. Srp dorážkou z malého vápna po centru F. Rajtra. Naopak 30. minuta se stala smolná pro našeho brankáře T. Javorského, který po srážce z hostujícím útočníkem musel nedobrovolně střídat. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik dalších brankových příležitostí, ale překonat brankáře Kladna se nám podařilo pouze jednou a to v 55. minutě. T. Břížďala poslal z levé strany centr a z hranice malého vápna se hlavou přesně trefil J. Šrain, který tak uzavřel skóre zápasu na konečných 3:0