19.06.2013
Česká liga dorostu U 16 A, 14. kolo
2:8
Sokolov vs. Příbram B
Branky: Příbram - 55´ 61´ 72´Januška; 17´ Šrain; 26´ Kvída; 35´ Vacík; 70´ Valenta; 75´Junek
Rozhodčí: R – L. Nehasil, AR1 - M. Hányš, AR2 - R. Klinger
Diváci: 30
Sokolov: Sestava: Procházka, Císař,Kníř, Koubek, Olah, Psota, Pěček, Geberth, Hájek, Psota,Kohajda, Střídající: Klubal,Kubinec,Štěrba,Půta,Hlinka
Příbram B: Javorský ,Vacík ( 54 Valenta), Rajtr, Kvída, Břížďala (12´ Šváb), Schöbel (41´ Klauz) Květ ( 41´Bouček) Januška , Šrain, Reichenauer , Srp (41 ´Junek).

Poslední zápas sezóny - vítězný

Miloslav Klauz

U - 16 – V posledním zápase mistrovském utkání jsme jednoznačně přehráli Sokolov a připsali si poslední 3 body sezony.
Celý zápas jsme od první minuty kontrolovali, dařilo se nám držet vysoké tempo a dobrý pohyb po celém hřišti. Zároveň jsme dobře kombinovali a vytvářeli si tak brankové příležitosti. První branka padla v 17. minutě po rychlé akci si J. Šrain narazil s J. Januškou a svou akci s přehledem zakončil. O 10. minut později překonal domácího brankáře nadvakrát J. Kvída po rohovém kopu J. Reichenauera. Ve 31. minutě nepřesně rozehrál J. Vacík a útočník Sokolova snížil na 1:2. Ve 35. minutě J. Vacík svou chybu odčinil, když po trestném kopu J. Reichenauera zvýšil na 3:1 pro Příbram. Start do druhého poločasu pro nás začal nešťastně, když střelu z dálky tečoval J. Kvída a T. Javorský byl krátký 2 : 3. Následně J. Januška nejprve střelou z hranice velkého vápna nedal brankáři domácích šanci 2 : 4 a v 61. minutě proměnil penaltu za ruku domácích hráčů ve vápně. V 70. minutě proměnil M. Valenta individuální akci a zvýšil na 6:2. Na 7:2 upravil z trestného kopu J. Januška a konečné skóre uzavřel v 75. minutě P. Junek, který dostal přesnou přihrávku od J. Boučka a prostřelil brankáře Sokolova.