1.FK Příbram
14.04.2013
Česká liga žáků U 15, 19. kolo
2:1
Bohemians 1905 vs. Příbram
Branky: 61´ Bělohlávek
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Straka - Wimmer (35´ Gregor), Hlavatý - Leitner (35´ Pazderník), Ric, Obdržal (50´ Drašnar) - Bělohlávek, Rataj

Fotbalová bitva nám tentokrát body nepřinesla

Petr Straka

V 19. kole, za příjemného slunečného počasí,jsme měli možnost poprvé v jarní části soutěže vyzkoušet travnatý povrch a to proti domácímu soupeři z vršovického Ďolíčku.
Od prvních minut se oba celky staraly o velmi atraktivní hru s množstvím soubojů a kombinačních akcí. První poločas vyšel herně o trochu lépe našemu soupeři, čemuž přispělo i to, že minimálně u dvou situací nám rozhodčí upřel možnost zahrání pokutových kopů za faul na našeho pronikajícího hráče v pokutovém území soupeře. I druhý poločas byl z obou stran velmi atraktivní a vyrovnaný jak na šance, tak i na střely. A konečně začaly padat i branky. Po velké bitvě byli nakonec šťastnější hráči Bohemians 1905, kteří v závěru hry přidávají druhou branku na kterou již nedokážeme zareagovat. Tentokrát tedy všechny body zůstávají na domácí půdě soupeře.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.