20.04.2013
Česká liga žáků U 15, 20. kolo
Příbram vs. Beroun
Branky: 4´ + 35´ Obdržal, 7´ Leitner, 12´ Straka (pen.), 19´ Rataj, 48´ Drašnar, 70´ Hlavatý
Příbram: Glogar - Pohořálek (35´ Zákoucký), Maršík, Straka (45´Štyler) - Gregor (35´ Wimmer), Hlavatý - Leitner, Ric, Obdržal (45´ Drašnar) - Rataj (35´ Bělohlávek), Pazderník

Zápas rozhodnut již prvním poločase

Petr Straka

Ve 20.kole soutěže jsme za chladného a deštivého počasí přivítali na našem domácím hřišti s umělým povrchem soupeře z Berouna. Již pohled na aktuální výsledky a postavení obou celků v tabulce naznačoval očekávaný vývoj zápasu. Výsledek se ovšem tvoří až na hřišti a my jsme v tomto domácím utkání chtěli rychle rozhodnout.
Od prvních minut jsme soupeře dostali pod velký tlak a již ve 4. minutě střílíme zcela zaslouženě první branku zápasu. Svou aktivní, celoplošnou, kombinační hrou, která měla i výborné tempo s několika povedenými střelami, dostáváme soupeře pod stálý tlak. První poločas zcela ovládáme, kdy zatížíme konto soupeře ještě o další čtyři branky. V druhém poločase dochází z naší strany k výměně až pěti hráčů základní sestavy, čímž sice tempo hry trochu polevilo, ale bylo nahrazeno velkou snahou o zachování našeho útočného stylu hry. Jen vlivem nedotažených, nebo nevhodně dořešených akcí navyšujeme skóre "jen" o dvě branky a z ojedinělé akce dovolujeme soupeři v závěru i skórovat.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body