Slavia vs. Příbram
Branky: Gregor
Příbram: Jedlička - Zákoucký (35´ Štyler), Maršík, Wimmer, Straka - Pohořálek, Gregor, Matoušek, Drašnar - Bělohlávek

"Zbytek" sestavy body nezískal

V dohrávaném utkání 21.kola jsme zamířili do Edenu, kde nás čekal velmi kvalitní soupeř, který na dálku svádí dlouhodobý souboj o celkové prvenství v této soutěži s aktuální lídrem soutěže, celku z jížních Čech. V naší zdecimované sestavě jsme mohli jen překvapit ...
První poločas jsme odehráli sice pod stálým tlakem domácích, kterému jsme odolávali jen s vypětím všech sil, nicméně výsledek prvného poločasu naznačil, že jsme zatím schopni eliminovat tlak soupeře a trestat jeho chyby. Do kabin odcházíme za pozitivního stavu 1:1, kdy jsme proměnili pokutový kop. Přestože nám chybí řada hráčů základní sestavy, tak se snažíme soupeři nedat nic zadarmo a ze všech sil udržet remízový stav, který by byl pro nás úspěchem. Domácí tým má ovšem režii druhého poločasu pevně ve svých rukou, do vážnějších akcí nás nepouští a navíc proměňuje své příležitosti v branky. Za tohoto vývoje zápasu zůstávají zaslouženě všechny body domácím.