FK VIAGEM PŘÍBRAM
05.05.2013
Česká liga žáků U 15, 22. kolo
Příbram vs. Sparta
Branky: 50´+ 70´ Bělohlávek, 20´ Straka (pen.)
Příbram: Jedlička - Pohořálek (45´Gregor), Maršík, Straka - Hlavatý, Ric - Leitner (45´Wimmer), Pazderník, Obdržal (45´Drašnar) - Rataj, Bělohlávek

Skvělý zápas s vítěznou tečkou

Petr Straka

22. kolo České ligy kategorie U15 přivedlo na náš domácí UMT trávník soupeře, který se vždy prezentuje kvalitou a atraktivní hrou. Za "aprílového" počasí byli naši hráči připraveni svést fotbalovou bitvu za kterou by byli odměněni body.
Od prvních minut jsme aktivní hrou zatlačili soupeře na vlastní polovinu hřiště. Díky tomuto stylu hry jsme si vytvořili několik velmi zajímavých šancí, které zatím nevedly ke gólu. Soupeř se snažil naši hru narušovat stále aktivnějšími brejkovými výpady, které zkoušely kvalitu naší obrany a pozornost našeho gólmana. Ve 20 minutě byl nedovoleně zastaven náš průnik mezi obránce soupeře a to v pokutovém území. Nařízený pokutový kop byl proměněn a my se ujímáme zaslouženého vedení. Tento stav zůstává až do konce 1. poločasu. Do druhého poločasu nastoupili hráči pražského celku s mnohem větší snahou o zvrácení stavu zápasu. Tento vývoj přinesl množství soubojů, hezkých fotbalových akcí na obou stranách a také další branky. V 50 minutě využíváme skvělého pasu a ještě hezčího překonání hostujícího gólmana, čímž se ujímáme vedení 2:0! Z tohoto vedení se ovšem dlouho neradujeme a dovolujeme soupeři vstřelit kontaktní gól. Na naši straně evidentně ubývají síly, čehož aktivní soupeř využívá a střílí vyrovnávací branku. Pražané se tímto vývojem zápasu dostávají do psychické výhody a snaží se strhnout zápas na svou stranu. Naši hráči se ale nehodlají vzdát. V závěru nakonec využíváme vysunuté hry soupeře a v poslední minutě zápasu střílíme vítězný gól!
neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM