11.03.2008
I.Celostátní liga U 19, 16. kolo
Příbram vs. Olomouc
Branky: 14. 0-1 Ulma, 20. 1-1 Mojdl, 30. 1-2 Javůrek, 40. 1-3 Doležal, 42. 1-4 Dreksa, 53. 1-5 Doležal, 65 1-6 Doležal, 69. 2-6 Wágner, 79. 2-7 Doležal, 89. 3-7 Vltavský
Žluté karty: Slezáček, Pazderník a Vnouček - Jakoubek
Rozhodčí: Příhoda, Ochotnický, Schořovský
Příbram: Zamazal - Slezáček, Neliba, Minařík, Sklenář - Rom (57.Vnouček), Mojdl, Černý (46.Kunc), Pazderník (87.Vltavský) - T.Wágner, Kacafírek
Olomouc: Jakoubek - Kulíšek, Ulma, Dreksa, Machalický (67.Navrátil) - Dvořák, Doležal, Němčák, Pospíšil - Koutek (57.Jančík), Javůrek

Pavel Nováček

První jarní zápas dorostenecké ligy jsme si představovali jinak.
Na první zápas jarní části dorostenecké ligy jsme se těšili. Družstvo bylo v zimní přestávce doplněné několika novými hráči a ke změně došlo i na trenérských postech. Čekala nás ale hodně těžká prověrka. Začínali jsme s vedoucím celkem dorostenecké ligy a věřili jsme, že uspějeme. Skutečnost ale byla jiná. Do zápasu jsme vstoupili příliš ustrašeně, kdežto Olomouc zahájila sebejistým a účelným způsobem. Dobře nás napadali, lépe pracovali s míčem a získali herní převahu. Naše rozehrávka byla dost nepřesná a těžkopádná. A co nás trápí asi nejvíce, propadali jsme v osobních soubojích a udělali jsme hodně individuálních chyb. Olomouc se ujala brzy hodně lacinou bankou vedení, na tu jsme dokázali Mojdlem ještě odpovědět, ale totálně jsme propadli v závěru prvního poločasu. Tam nám hosté odskočili na 1 - 4 a o výsledku v podstatě rozhodli. Sice jsme se snažili ve druhém poločase prohru zmírnit, ale dobře hrající hosté nám to neumožnili a svoje vedení ještě navýšili. Prohra byla krutá, ale naprosto zasloužená. Na Olomouc jsme bohužel nestačili a věříme, že se dokážeme poučit a další zápasy zvládneme lépe.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno
01. 05. 2024
??? Fanzóna už tento pátek - 3.května - Open / otviračka v 15:30 #fk #fkpribram #fanzona