11.05.2013
Česká liga žáků U 15, 23. kolo
Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 11´ Rataj, 26´ Bělohlávek
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Straka - Hlavatý, Matoušek (43´ Gregor) - Leitner (43´ Drašnar), Pazderník (43´ Wimmer), Obdržal - Bělohlávek, Rataj

Po bitvě zůstávájí body domácím

Petr Straka

Ve 23. kole jsme navštívili domácí fotbalový stánek aktuálního lídra České ligy U15, skupiny A. Jen výborný výkon podpořený proměněnými šancemi by nám dovolil obrat domácí o body. S tímto úkolem jsme za vytrvalého deště nastoupili k tomuto prestižnímu zápasu.
Již první minuty zápasu naznačili, že se bude jednat o další z fotbalových bitev, kdy si oba soupeři nic nedarují. Jako první se radoval z gólu náš celek. Bohužel ihned z následného protiútoku jsme inkasovali. Výborný zápas nabízel šance na obou stranách, kdy jednu z nich proměňujeme a ujímáme se vedení 2:1. Soupeř reagoval zvýšeným usílím, které bylo korunováno vyrovnáním z přísně nařízeného pokutového kopu. Do poločasu se skóre ještě jednou změnilo a to v náš neprospěch. Přesto, že jsme se v tomto poločasu ujali dvakrát vedení, do kabin nakonec odcházíme za nepříznivého stavu 3:2. Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním změnit nepříznivý výsledek. Hra byla sice ovlivněna trvalým deštěm, ale i přesto byly opět k vidění hezké fotbalové momenty, které volaly po gólech a to na obou stranách. Důslednější soupeř nakonec přidává další branku a kontroluje vývoj zápasu až do závěrečného hvizdu.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners