FK VIAGEM PŘÍBRAM
18.05.2013
Česká liga žáků U 15, 24. kolo
2:2
Příbram vs. Písek
Branky: 11´+ 57´ Bělohlávek
Příbram: Glogar - Pohořálek, Wimmer (35´ Gregor), Maršík, Straka - Leitner, Matoušek, Hlavatý (45´ Drašnar), Obdržal - Jedlička, Bělohlávek

Remíza úspěchem pro soupeře

Petr Straka

24. kolo přivedlo na náš domácí UMT trávník soupeře, který je aktuálně v tabulce těsně za naším týmem. Nejen z tohoto důvodu se dala očekávat zajímavá fotbalová konfrontace obou celků. Bohužel soupeř evidentně přijel s jinou taktikou.
Přestože naše mužstvo doznalo vynucených změn v sestavě, od prvních minut jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a trvale se snažili o ohrožení hostujícího gólmana. Naší hře, založené na rychlé kombinaci, zatím chyběl jen klid v koncovce. Soupeř hrozil pouze brejkovými výpady, které naše obrana zatím pokrývala. V 11. minutě našla ideální přihrávka do pokutového území našeho střelce, který zachoval onen "klid" a my se mohli radovat ze zaslouženého gólu. Vítr z našich plachet nám sebrala ojedinělá, nicméně výborně trefená střela, na kterou náš gólman nedosáhl. Bohužel jsme se v přemíře snahy o otočení výsledku nevyvarovali i individuálních chybiček. Soupeř jedné z nich využívá a po opět pěkné střele se dokonce ujímá vedení, které vydrželo až do konce prvního poločasu. Do druhého poločasu nastupujeme s jasným cílem. Aktivní hrou a trpělivostí otočit stav zápasu v náš prospěch. Soupeř naopak evidentně nastoupil se záměry priority obranné hry a zdržování. Náš celek byl rozhodně týmem, který jednoznačně více toužil po vítězství, kterého ovšem nešlo dosáhnout bez vstřelených branek. V 57. minutě konečně vyrovnáváme, když využíváme centrovného míče do brankoviště soupeře. Poslední minuty zápasu byly zcela v naší režii, ale rozhodující gól nepadl. I přes velkou snahu našeho týmu jsme tentokrát soupeři bod za remízu spíše věnovali.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
17:00h
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.