Branky: 24´ + 58´ Bělohlávek, 63´ Drašnar
Příbram: Glogar - Pohořálek, Maršík, Wimmer (35´ Štyler) - Gregor (55´ Jedlička), Hlavatý - Matoušek (45´ Zákoucký), Straka, Drašnar - Pazderník, Bělohlávek

Trpělivost body přinesla

Petr Straka

K utkání 25. kola zamířilo naše mužstvo do města Rokycany na UMT trávník domácího mužstva. Bohužel toto hřiště je o minimálních možných rozměrech, což se později ukázalo jako velmi důležitý parametr, který ovlivnil vývoj tohoto utkání. Naše mužstvo nastoupilo opět v pozměněné sestavě, jako důsledku momentálně široké marodky.
První minuty byly z naší strany opatrnější, kdy šlo především o seznamování se s jednotlivými posty, soupeřem a právě velikosti hřiště. Naše mužstvo se snažilo využívat svého kombinačního stylu hry, soupeř naopak hrozil snahou o centrované míče za naši obranu. Ze zcela nenápadné střely na hranici šestnácky se poprvé mění skóre a to v náš neprospěch. Naši hráči s přibývajícími minutami stále více soupeře tlačili na svou polovinu. Bohužel tady rozměry hřiště hráli ve prospěch soupeře a my byli neustále nuceni hrát "do plných". Ve 24. minutě se poprvé gólově prosazujeme a je vyrovnáno! Tento stav vydržel až do konce 1. poločasu. Do druhé části hry nastupujeme s jednou změnou v sestavě, ale stále stejnou vůli po vítězství. Naši hráči trpělivě dobývali branku soupeře a nakonec našli klíč k úspěchu! V 58. minutě se prosazujeme hlavou po skvěle centrovaném míči do brankoviště soupeře a otáčíme na 1:2. Tento stav vyprovokoval domácí ke zvýčené útočné činnosti, kterou jsme úspěšně eliminovali a navíc do otevřenější obranny soupeře podnikali útočné výpady. Celé toto snažení ukončilo v 63. minutě opět úspěšné zakončení další cetrované přihrávky před branku domácího brankáře. Stav 1:3 jsme si ohlídali do závěrečného hvizdu a zaslouženě si užívali zisku 3 bodů.