31.05.2013
Česká liga žáků U 15, 26. kolo
Příbram vs. Prachatice
Branky: 2´ + 50´ Pazderník, 64´ Jedlička, 66´ Gregor
Příbram: Glogar - Štyler, Maršík, Wimmer (35´ Zákoucký) - Matoušek, Gregor - Pohořálek, Straka, Drašnar - Pazderník, Bělohlávek (50´ Jedlička)

Střelci se proboudili až v závěru

Petr Straka

V předehrávce 26. kola jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Prachatic. Náš tým měl opět k dokonalé sestavě velmi daleko a tak bylo opět nutno improvizovat. I přesto jsme v závěru potvrdili, že se z Příbrami body velmi těžko odvážejí.
Již v prvním poločasu jsme si vypracovali dostatek výborných příležitostí, které mohly celý zápas jednoznačně rozhodnout v náš prospěch. Výborným pohybem a kombinační hrou jsme soupeře téměř k ničemu nepouštěli. Bohužel z naší strany nebyly šance dotaženy až k dokonalosti a tak odcházíme do kabin pouze s výsledkem 1:0. V druhém poločasu jako první zahrozil soupeř a povedlo se mu vyrovnat stav na 1:1! Naštěstí tato situace naše hráče ještě více vyburcovala, kdy výsledkem byly další 3 góly v síti soupeře, celkové zasloužené vítězství 4:1 a další 3 body na našem kontě.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body