1.FK Příbram
31.05.2013
Česká liga žáků U 15, 26. kolo
4:1
Příbram vs. Prachatice
Branky: 2´ + 50´ Pazderník, 64´ Jedlička, 66´ Gregor
Příbram: Glogar - Štyler, Maršík, Wimmer (35´ Zákoucký) - Matoušek, Gregor - Pohořálek, Straka, Drašnar - Pazderník, Bělohlávek (50´ Jedlička)

Střelci se proboudili až v závěru

Petr Straka

V předehrávce 26. kola jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Prachatic. Náš tým měl opět k dokonalé sestavě velmi daleko a tak bylo opět nutno improvizovat. I přesto jsme v závěru potvrdili, že se z Příbrami body velmi těžko odvážejí.
Již v prvním poločasu jsme si vypracovali dostatek výborných příležitostí, které mohly celý zápas jednoznačně rozhodnout v náš prospěch. Výborným pohybem a kombinační hrou jsme soupeře téměř k ničemu nepouštěli. Bohužel z naší strany nebyly šance dotaženy až k dokonalosti a tak odcházíme do kabin pouze s výsledkem 1:0. V druhém poločasu jako první zahrozil soupeř a povedlo se mu vyrovnat stav na 1:1! Naštěstí tato situace naše hráče ještě více vyburcovala, kdy výsledkem byly další 3 góly v síti soupeře, celkové zasloužené vítězství 4:1 a další 3 body na našem kontě.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.