FK VIAGEM PŘÍBRAM
31.05.2013
Česká liga žáků U 15, 26. kolo
4:1
Příbram vs. Prachatice
Branky: 2´ + 50´ Pazderník, 64´ Jedlička, 66´ Gregor
Příbram: Glogar - Štyler, Maršík, Wimmer (35´ Zákoucký) - Matoušek, Gregor - Pohořálek, Straka, Drašnar - Pazderník, Bělohlávek (50´ Jedlička)

Střelci se proboudili až v závěru

Petr Straka

V předehrávce 26. kola jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Prachatic. Náš tým měl opět k dokonalé sestavě velmi daleko a tak bylo opět nutno improvizovat. I přesto jsme v závěru potvrdili, že se z Příbrami body velmi těžko odvážejí.
Již v prvním poločasu jsme si vypracovali dostatek výborných příležitostí, které mohly celý zápas jednoznačně rozhodnout v náš prospěch. Výborným pohybem a kombinační hrou jsme soupeře téměř k ničemu nepouštěli. Bohužel z naší strany nebyly šance dotaženy až k dokonalosti a tak odcházíme do kabin pouze s výsledkem 1:0. V druhém poločasu jako první zahrozil soupeř a povedlo se mu vyrovnat stav na 1:1! Naštěstí tato situace naše hráče ještě více vyburcovala, kdy výsledkem byly další 3 góly v síti soupeře, celkové zasloužené vítězství 4:1 a další 3 body na našem kontě.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
17:00h
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.