10.06.2013
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
Plzeň vs. Příbram
Branky: 45´ Straka, 57´ Bělohlávek
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Wimmer (35´ Zákoucký) - Gregor, Straka - Matoušek (35´ Štyler), Pazderník (35´ Drašnar), Obdržal - Rataj, Bělohlávek

Zápas dvou rozdílných poločasů

Petr Straka

Vzhledem k aktuálnímu povodňovému stavu domácích trávníků našeho soupeře FC Viktoria Plzeň, jsme závěrečné kolo odehráli na velmi pěkném trávníku ve Starém Plzenci. Pohledem na tabulku naší soutěže bylo patrno, že tento zápas může rozhodnout o konečném umístění týmů na 4. příčce.
Naše mužstvo úvod zápasu nezastihl v dobré pohodě. Množství ztracených míčů a chybných rozehrávek v kombinaci s důrazem domácího mužstva, který vyhrával osobní souboje dával tušit, že je jen otázkou času, kdy inkasujeme. Bohužel se k tomu přidaly i individuální chybičky a naše mužstvo odchází do kabin na konci 1. poločasu za nepříznivého stavu 2:0. Do druhého poločasu nastupujeme s třemi změnami v sestavě a především změnou v rozestavení. Výsledkem bylo oživení naší hry a především vstřelení kontaktního gólu, který zcela probudil naše mužstvo. Od tohoto okamžiku jsme se lépe pohybovali, kombinovali a měli všeobecně více ze hry. V závěru zápasu, po parádní kombinační akci nakonec vyrovnáváme na konečný stav 2:2. Vzhledem ke dvěma zcela rozdílným poločasům je remíza spravedlivým ohodnocením obou týmů. Celkovým ziskem 48 bodů při skóre 90:55 obsazujeme výborné 4. místo České ligy starších žáků (U15) skupina "A", ročník 2012/2013.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body