07.04.2013
Česká liga žáků U 12 A, 18. kolo
Příbram vs. Sparta
Branky: 45´ Straka, 57´ Bělohlávek
Sparta: Jedlička - Pohořálek, Maršík, Wimmer (35´ Zákoucký) - Gregor, Straka - Matoušek (35´ Štyler), Pazderník (35´ Drašnar), Obdržal - Rataj, Bělohlávek
Naše mužstvo úvod zápasu nezastihl v dobré pohodě. Množství ztracených míčů a chybných rozehrávek v kombinaci s důrazem domácího mužstva, který vyhrával osobní souboje dával tušit, že je jen otázkou času, kdy inkasujeme. Bohužel se k tomu přidaly i individuální chybičky a naše mužstvo odchází do kabin na konci 1. poločasu za nepříznivého stavu 2:0. Do druhého poločasu nastupujeme s třemi změnami v sestavě a především změnou v rozestavení. Výsledkem bylo oživení naší hry a především vstřelení kontaktního gólu, který zcela probudil naše mužstvo. Od tohoto okamžiku jsme se lépe pohybovali, kombinovali a měli všeobecně více ze hry. V závěru zápasu, po parádní kombinační akci nakonec vyrovnáváme na konečný stav 2:2. Vzhledem ke dvěma zcela rozdílným poločasům je remíza spravedlivým ohodnocením obou týmů. Celkovým ziskem 48 bodů při skóre 90:55 obsazujeme výborné 4. místo České ligy starších žáků (U15) skupina "A", ročník 2012/2013.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.